سامانه آموزشی ترید در بازار ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شد

برای نخستین بار در دنیا؛

سامانه آموزشی ترید در بازار ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شد

نرم افزار هوشمند آموزش ترید در بازار ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی، توسط متخصصان آ ی تی یک شرکت خلاق ایرانی طراحی شد.

مجتبی صفری سرپرست یک شرکت خلاق فعال در زمینه فناوری های مالی هوشمند مستقر در کارخانه نوآوری آزادی، درباره ماهیت دقیق «سامانه آموزشی ترید در بازار ارز دیجیتال» به خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ری رایت توضیح داد: این سامانه، یک پلتفرم هوشمند برای آموزش و آزمون خطا در یک محیط کاملا نزدیک به واقعیت برای فعالیت در بازار ارز دیجیتال و به ویژه کریپتو است.

وی افزود: در این سیستم، سه ربات هوشمند در قسمت های مرتبط با فعالیت کاربر، تمام فرآیند های انجام شده فرد را در معاملات آنلاین ارز دیجیتال، رصد و پیگیری کرده و درنهایت به کاربر، بازخورد و گزارش می دهند.

صفری درباره سطوح فعالیت ربات های هوشمند این نرم افزار و خدماتی که ارایه می کنند، توضیح داد: در حوزه های پیداکردن فرصت معاملاتی در بازار ارز دیجیتال، اطلاع رسانی ایونت های اقتصادی و بولتن های خبری مرتبط و همچنین تحلیل تکنیکال عملکرد کاربر و نحوه معامله کردن وی ازجمله خدمات ربات های هوشمند در این نرم افزار است.

سرپرست این شرکت خلاق، در پاسخ به این سوال که آیا از طریق این سامانه هوشمند می توان به بازار های واقعی ارز دیجیتال متصل شد و معامله کرد، گفت: اکنون برای هرسطح کاربر، یک دسترسی به بازار تعریف شده است، برای مثال در سطح اول و ابتدایی، یک آکادمی تعاملی برای کاربران تعریف شده است تا بتوانند معامله کردن با پول دیجیتال را یاد بگیرند.

وی افزود: یکی از مهم ترین گام های توسعه ای برای این سامانه، اتصال کاربران به فضای واقعی معاملات و انجام فرآیند های معامله الگوریتمی ارز دیجیتال در بازار واقعی است. 

صفری با اشاره به بهره گیری از هوش مصنوعی در طراحی این نرم افزار گفت: از فناوری هوش مصنوعی AI به عنوان دستیاری هوشمند برای شخصی سازی دیتای کاربران و ارایه بازخورد معاملات ارزدیجیتال دربازار، استفاده شده است. 

وی افزود: رفتار و سطح کاربر برای ارایه نوع بازخورد به فرد از هوش مصنوعی استفاده شده است.

مدیر این شرکت خلاق درباره خدماتی که توسط این سامانه ارایه می شود، توضیح داد: پلتفرم هوشمند آموزش معامله در بازار ارز دیجیتال به کاربران این امکان را می دهد که بدون دانش برنامه نویسی و با استفاده از ابزار های مختلف تحلیل تکنیکال، تحلیل داده های آنچین، داده های اقتصاد کلان و شاخص های مدیریت ریسک انواع استراتژی های مختلف را تحلیل کنند.

وی ادامه داد: کاربران در این سامانه می توانند علاوه بر دریافت آلارم و تحلیل داده های بازار ارز دیجیتال، سفارش های خود را در صرافی ها ثبت کنند.

صفری به تعداد کاربران داخلی و خارجی این نرم افزار اشاره کرد و ادامه داد: علاوه بر کاربران داخلی، حدود هزار کاربر خارجی از شرکت های کشور های چین، ترکیه و امارات از این نرم افزار استفاده می کنند. 

این فناور حوزه ارز دیجیتال بیان کرد: نرم افزار هوشمند آموزش ارز دیجیتال برای نخستین بار است که توسط متخصصان داخلی در دنیا طراحی می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سامانه آموزشی ترید در بازار ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سامانه آموزشی ترید در بازار ارز دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی طراحی شد"، کلیک کنید.