رژیم صهیونیستی ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد

رژیم صهیونیستی ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد

کمپین بین‌المللی برای نابودی کلاهک‌های هسته‌ای (آیکن) تخمین زد که رژیم صهیونیستی چیزی در حدود ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار داشته باشد.

به گزارش ری رایت، کمپین بین‌المللی برای نابودی کلاهک‌های هسته‌ای فاش کرد که رژیم صهیونیستی ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد و درحال افزایش بودجه هسته‌ای خودش است.

آیکن اعلام کرد که بودجه هسته‌ای رژیم صهیونیستی هرساله افزایش ۲.۴ درصدی معادل با ۱.۱ میلیارد دلار داشته است.

آلیشیا ساندرز-زاکره، هماهنگ کننده سیاست و تحقیقات در آیکن، در بیانیه ای به المیادین درباره ابهام رژیم صهیونیستی در مورد زرادخانه هسته ای آن صحبت کرد.

به گفته ساندرز-زاکره، طبق برآوردهای آیکن، 90 کلاهک هسته ای متعلق به رژیم صهیونیستی شناسایی شده است اما به دلیل عدم شفافیت و ابهام تل آویو در مورد داشتن هرگونه سلاح هسته ای، این تعداد همچنان مبهم است.

وی همچنین نگرانی خود را در مورد تهدیدهای اخیر رژیم صهیونیستی برای استفاده از سلاح هسته‌ای در غزه ابراز کرد.

پایان خبر ری رایت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونیستی ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونیستی ۹۰ کلاهک هسته‌ای در اختیار دارد"، کلیک کنید.