روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان تغییر کرد

روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان تغییر کرد

آفتاب نیوز :

سردار رحمان علیدوست در تشریح جزییات این خبر گفت: با هدف تسریع در فرآیند رسیدگی به معافیت پزشکی کارکنان وظیفه حین خدمت، در رسیدگی به معافیت پزشکی این افراد تغییراتی اعمال شده است. بر این اساس کارکنان وظیفه ای که از سوی شورای پزشکی نیرو های مسلح معاف دایم شده اند، ضمن تسویه حساب نهایی با یگان خدمتی، از خدمت ترخیص شده و نتیجه رای شورا های پزشکی توسط نیروی خدمتی مربوط در سامانه وظیفه عمومی ثبت می شود.

وی ادامه داد: با تغییر در روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان حین خدمت، این دسته از عزیزان در صورت اخذگواهی معافیت سربازی نیازی به مراجعه به دفاترخدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) یا حوزه وظیفه عمومی نخواهند داشت و بلافاصله پس از ثبت اطلاعات آنان در سامانه وظیفه عمومی از سوی یگان مربوطه، کارت معافیت پزشکی صادر و به نشانی محل سکونت آنان ارسال می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان تغییر کرد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روند رسیدگی به معافیت پزشکی سربازان تغییر کرد"، کلیک کنید.