روایت رسانه های اسراییلی از پنهان کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت های عملیات «وعده صادق»

روایت رسانه های اسراییلی از پنهان کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت های عملیات «وعده صادق»

روزنامه اسراییلی با تکیه بر تصاویر ماهواره ای، صحت سخنان سخنگوی ارتش این رژیم را که مدعی شده بود 99 درصد پرتابه های ایران در عملیات وعده صادق دفع شده را زیر سوال برد.

به گزارش ری رایت، روزنامه عبری زبان «یدیعوت آحارونوت» نوشت: نهادهای امنیتی اسراییل از ترس ایجاد حالت هیستری بین مردم و ترک اسراییل اخبار را از مردم پنهان می کنند.

روزنامه معاریو نیز در این باره نوشت: تحلیلگران اسراییلی می گویند که پدافند هوایی اسراییل تنها حدود 84 درصد حمله ایران را دفع کرده است. تجزیه و تحلیل کلیپ های ویدیویی در پایگاه نواتیم در نقب نشان می دهد که چهار نقطه هدف موشک ها قرار گرفته است.

طبق گزارش این رسانه، ویدیوهای موجود همچنین نشان می دهند که پنج نقطه نیز در پایگاه هوایی رامون مورد اصابت قرار گرفته است.

به نوشته این روزنامه حمله به پایگاه اطلاعاتی در منطقه «جبل الشیخ» و پایگاه هوایی «نواتیم» نیز هزینه های هنگفتی برای رژیم صهیونیستی و سامانه های پدافند هوایی آن به همراه داشته است.

نیروی هوا فضای سپاه در پاسخ به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه، بیش از 300 موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین های اشغالی پرتاب کردند..

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روایت رسانه های اسراییلی از پنهان کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت های عملیات «وعده صادق»" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روایت رسانه های اسراییلی از پنهان کاری ارتش صهیونیستی درباره موفقیت های عملیات «وعده صادق»"، کلیک کنید.