روانشناسی هنر درک انسانهاست – خبرگزاری ری رایت

روانشناسی هنر درک انسانهاست

مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: روانشناسی هنر درک انسانهاست و این یعنی یک روانشناس باید با توجه به همه ابعاد انسانی به درمان بپردازد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، آیین جشن فارغ التحصیلی دانشجویان رشته روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود با حضور 90 دانش آموخته این رشته که ورودی مقاطع کارشناسی ارشد سال 1400 و 1401 این واحد دانشگاهی بودند، برگزار شد.

مدیر گروه روانشناسی بالینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود در این مراسم روانشناسی را علمی پیچیده با ابعاد گسترده برشمرد و اظهار کرد: روان شناس باید با توجه به همه ابعاد شناختی و تا حد ممکن از فرد به درمان بپردازد.

شهناز نوحی افزود: روانشناسی را نمی توان صرفاً به عنوان یک علم تصور کرد؛ بلکه با توجه به موارد متعدد رفتاری مراجعان، روانشناس باید برای هر کدام نسخه ای جداگانه تنظیم کند و آنچه در تیوری آموخته شده تنها بخشی از ابعاد وسیع این حرفه به شمار می رود.

وی بیان کرد: روانشناسی هنر درک انسانهاست و این یعنی یک روانشناس باید با توجه به همه ابعاد انسانی اعم از شناختی، هیجانی، اجتماعی، زیستی، معنوی و. به درمان بپردازد.

روانشناسی هنر درک انسانهاست

به گزارش ری رایت، در این آیین، سوگندنامه تعهدات حرفه روانشناسی، توسط دانش آموختگان قرایت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "روانشناسی هنر درک انسانهاست – خبرگزاری ری رایت" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "روانشناسی هنر درک انسانهاست – خبرگزاری ری رایت"، کلیک کنید.