رها سازی یک راس قوچ وحشی در پارک ملی سرخه حصار

رها سازی یک راس قوچ وحشی در پارک ملی سرخه حصار

آفتاب نیوز :

سید حسن فراهانی با اعلام این خبر گفت: روز گذشته طی تماس تلفنی از سوی مسیولان پادگان نظامی مبنی بر حمله ور شدن سگ های بلا صاحب به حیات وحش، ماموران اجرایی این اداره سریعا در محل حضور پیدا کرده و پس از بررسی موضوع، حیوان وحشی آسیب دیده را زنده گیری کرده و برای درمان اولیه و نگهداری به یگان حفاظت محیط زیست استان تهران انتقال دادند.

وی با اشاره به اینکه این حیوان آسیب دیده برای انجام معاینه بالینی و درمان به کلینک حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران منتقل شد، افزود: این حیوان پس از انجام مراحل درمانی توسط دامپزشک و بهبود شرایط جسمانی توسط ماموران محیط زیست در زیستگاه های طبیعی پارک ملی سرخه حصار رهاسازی شد.

فراهانی در پایان ضمن قدردانی از حس مسیولیت شهروندان نسبت به حیات وحش از کلیه طبیعت گردان و گردشگردان خواست در هنگام ورود به مناطق حفاظت شده و پارک های ملی از نزدیک شدن و تعقیب حیات وحش بویژه، بره های تازه متولد شده خودداری کنند.

منبع: ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رها سازی یک راس قوچ وحشی در پارک ملی سرخه حصار" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رها سازی یک راس قوچ وحشی در پارک ملی سرخه حصار"، کلیک کنید.