رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است

رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است

استاندار تهران گفت: رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است.

به گزارش ری رایت، علیرضا فخاری استاندار تهران عصر پنجشنبه و در هجدهمین آیین ملی بزرگداشت، عطرافشانی مزار شهدای ادیان توحیدی، اظهارداشت: امروز 45 سالگی انقلاب را پشت سر می گذاریم، بهانه ای است به مناسبت دهه فجر از شهدای عزیز تجلیل کنیم که با ایثار خون و جانشان برای میهن و ادای دین برای پیشرفت کشور و دفاع از خاک ملت بزرگ جانشان را فدا کردند.

وی عنوان کرد: به طور قطع آنچه که دشمن در تلاش است بین اقوام ایرانی اختلاف ایجاد کند و ملت را از یکپارچگی رها کند اما دشمن باید بدانند که ملت ایران نه امروز بلکه در طول تاریخ ثابت کرده که یک ملت متحد و منسجم، هدف دار برای تقویت ریشه های اتحاد است و انشالله در رسیدن به قله اوج در کنار هم خواهند بود. 

استاندار تهران بیان کرد: تردیدی نیست امروز ما نگاه اقلیت و اکثریت نداریم یک امت واحد هستیم و باید در کنار هم ایران عزیز را بسازیم و آن را به نقطه اوج از تعالی برسانیم.

به گفته فخاری، رشد و ارتقای سطح پیشرفت کشور مرهون تلاش و همفکری و اتحاد ملت است و یقین داریم مسلمانان در کنار سایر ادیان در یک جغرافیای پهناور و متاثر از ظرفیت های دانش محور حتما کشور را به یک نقطه ای از تلقی و پیشرفت غیر قابل جبران خواهند رساند.

به گزارش روابط عمومی استانداری تهران، وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ظهور منجی عالم بشریت که ما مسلمانان اعتقاد داریم در کنار ایشان همه پیامبران ادیان خاصه حضرت عیسی حضور خواهند داشت، دنیا را به عدل و داد برسانند.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رشد و ارتقای پیشرفت کشور مرهون تلاش، همفکری و اتحاد ملت است"، کلیک کنید.