رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، ماموستا فایق رستمی خطیب نماز جمعه این هفته ظهر جمعه در مسجد جامع سنندج اعلام کرد: مشارکت مردم مهم و حائز اهمیت است ولی تلاش و مسؤلیت پذیری مسؤولان مهمتر است.

وی افزود: هیچ پیامبری مسوؤلیت نپذیرفت مگر اینکه به آن عمل کرد و مسؤولان هم با پذیرش این رسالت باید مسوؤلیت پذیر باشند.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: قوانین دولتی توسط دولتمردان باید رعایت شود و آنها به فکر امنیت و آسایش باشند.

ماموستا رستمی اذعان کرد: انتخابات ریاست جمهوری همزمان با سراسر کشور در کردستان هم آغاز شده و امیدواریم این مشارکت زمینه انتخاب فردی دلسوز و صالح باشد.

وی تصریح کرد: فرد منتخب باید به فکر منابع ملی و استفاده بهینه در مناطق محروم و کمتر برخوردار باشد و رسیدگی به جوانان و مسائل مربوط به آنها را فراموش نکند.

ماموستا رستمی ادامه داد: عبادت شامل دو بخش است یکی برای خداوند و دیگری عبادتی که از خدمت سرچشمه می‌گیرد.

خدمت به خلق جهاد در راه خدا است

وی بیان کرد: خدمت به خلق همانند جهاد برای خداوند است و هر کس مسوؤلیت ریاست جمهوری را می‌پذیرد باید بدون تبعیض و تعصب و بدون تفاوت قائل شدن تنها خدمت را ملاک کار و عمل خود قرار دهد.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: مشارکت کردستان به نسبت سایر استان‌ها بالا است امروز هم به نیت همین مشارکت حداکثری ان‌شالله در انتخابات شرکت می‌کنیم.

ماموستا رستمی تصریح کرد: کردستان بحران‌های زیادی را پشت سر گذاشته و رأی که می‌دهد برای انتخاب فردی اخلاق‌مداری و دلسوز است تا بتواند امنیت و آسایش را برای مردم فراهم کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسیدگی به امور جوانان مورد توجه رییس جمهور باشد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.