رسمی: ژاوی از بارسلونا اخراج شد

رسمی: ژاوی از بارسلونا اخراج شد

ژاوی هرناندز با تایید باشگاه بارسلونا از سمتش برکنار شده است.

به گزارش ری رایت، باشگاه بارسلونا به صورت رسمی پایان همکاری با ژاوی هرناندز را اعلام کرد.

در بیانیه باشگاه بارسلونا آمده است: «خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، به ژاوی اطلاع داد که او فصل آینده هدایت این تیم را برعهده نخواهد داشت. او یکشنبه شب برای آخرین بار برابر سویا روی نیمکت حضور خواهد داشت. بارسلونا مراتب سپاسگزاری اش را از ژاوی برای اقداماتش به عنوان یک مربی ابراز می کند و برای او آرزوی موفقیت دارد.»

ژاوی در اواسط فصل اعلام کرده بود که قصد دارد در پایان فصل بارسا را ترک کند. با توجه به تغییر نتایج تیم پس از اعلام جدایی ژاوی، خوان لاپورتا به عنوان ریاست باشگاه چند هفته پیش تصمیم گرفت این مربی را منصرف کند و او برای فصل بعد در تیم بماند.

علیرغم موافقت ژاوی با درخواست لاپورتا، او در نشست خبری قبل از بازی مقابل آلمریا از شرایط اقتصادی باشگاه گلایه کرد که موجب عصبانیت رییس باشگاه شد و این بار آن ها تصمیم به برکناری این مربی گرفتند.

بر همین اساس ساعتی قبل جلسه ای با حضور ژاوی، لاپورتا و دکو به عنوان مدیر ورزشی برگزار شد که طی آن این مربی جوان از برکناری اش باخبر شد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رسمی: ژاوی از بارسلونا اخراج شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رسمی: ژاوی از بارسلونا اخراج شد"، کلیک کنید.