راست افراطی های فرانسه در انتخابات اروپا دو برابر حزب ماکرون رای می آورند

راست افراطی های فرانسه در انتخابات اروپا دو برابر حزب ماکرون رای می آورند

طبق نتایج اولیه انتخابات پارلمان اروپا، احزاب راست افراطی فرانسه به دستاوردهای قابل توجهی دست یافته اند و دو برابر درصد حزب ماکرون رای می آورند.

به گزارش ری رایت، نتایج اولیه انتخابات پارلمان اروپا حاکی از آن است که احزاب راست افراطی فرانسه در انتخابات پارلمان اروپا به دستاوردهای قابل توجهی دست یافته اند و دو برابر درصد حزب ماکرون رای می آورند.

نتایج اولیه انتخابات پارلمان اروپا نشان دهنده شکست اردوگاه ماکرون است و راست گراها، سوسیالیست ها و لیبرال ها اکثریت پارلمان اروپا را حفظ می کنند.

امانویل ماکرون رییس جمهور فرانسه گفت: «نتایج انتخابات اروپا برای دولت من خوب نیست و ظهور ناسیونالیست ها خطری برای فرانسه و اروپا است.»

ماکرون با بیان اینکه «تصمیم گرفتم انتخابات زودهنگام را در 30 ژوین برگزار کنم»، تصریح کرد: «انحلال مجلس ملی را اعلام کرد.»

انتخابات پارلمان اروپا در 21 کشور عضو اتحادیه اروپا و با مشارکت 350 میلیون واجد شرایط، روز یکشنبه وارد چهارمین و آخرین روز خود شده است.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "راست افراطی های فرانسه در انتخابات اروپا دو برابر حزب ماکرون رای می آورند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "راست افراطی های فرانسه در انتخابات اروپا دو برابر حزب ماکرون رای می آورند"، کلیک کنید.