دیدار مخبر و رئیس جمهور چین

دیدار مخبر و رئیس جمهور چین

سرپرست ریاست جمهوری و شی جین پینگ رئیس جمهور چین با یکدیگر در قزاقستان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ری رایت، محمد مخبر سرپرست ریاست جمهوری و شی جین پینگ رئیس جمهور چین امروز پنجشنبه در حاشیه اجلاس سران کشورهای عضو سازمان شانگهای در آستانه پایتخت قزاقستان با یکدیگر دیدار کردند. 

سرپرست ریاست جمهوری با بیان اینکه روابط ایران و چین راهبردی بوده و متکی بر منافع و احترام متقابل در حال تعمیق و توسعه است، اظهار داشت: سران دو کشور برای تداوم و گسترش همکاری‌های فیمابین در زمینه‌های اقتصادی، تجاری و انرژی عزم جدی دارند.

شی جین پینگ نیز در این دیدار گفت: سیاست چین برای گسترش روابط با جمهوری اسلامی ایران تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار نمی‌گیرد.

تکمیل می‌شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار مخبر و رئیس جمهور چین" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار مخبر و رئیس جمهور چین"، کلیک کنید.