دو برنز بوکسور های ایران در تورنمنت بلغارستان/ تاریخساز بدون مدال بازگشت

دو برنز بوکسور های ایران در تورنمنت بلغارستان/ تاریخساز بدون مدال بازگشت

آفتاب نیوز :

در جریان مبارزات مرحله نیمه نهایی رقابت های بوکس تورنمنت بلغارستان، عصر امروز (شنبه – 21 بهمن 1402) دو بوکسور ایران به مصاف رقبای خود رفتند که با باخت برابر حریفانشان، دو مدال برنز به دست آوردند.

در وزن 63.5 کیلوگرم، علی حبیبی نژاد که وانشا قهرمان جوانان جهان از هند و آلکساندر پاراچیف از مولداوی را شکست داده بود، در این مرحله برابر روسنوف رادسولایف از بلغارستان قرار گرفت که از پس بوکسور میزبان برنیامد و با مدال برنز به کار خود پایان داد.

در وزن 71 کیلوگرم نیز مسلم مقصودی بوکسور باتجربه ایران که شوکوروف از تاجیکستان و کیوین رامی از بلغارستان را مغلوب کرده بود، با محمد مخلوف از الجزایر پیکار کرد که با رای داوران سه بر دو نتیجه را واگذار کرد تا او هم برنزی شود.

با این اوصاف تیم اعزامی ایران به مسابقات بلغارستان که در مسیر آماده سازی برای رقابت های انتخابی المپیک 2024 پاریس بود، با کسب 2 مدال برنز به کار خود پایان داد. 

مصطفی ریگی، دانیال شه بخش، میثم قشلاقی، حسین دانشور و ایمان رمضان پور دیگر بوکسورهای ایران در این تورنمنت بودند که بدون کسب مدال، به کار خود در این رقابت ها پایان داده بودند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو برنز بوکسور های ایران در تورنمنت بلغارستان/ تاریخساز بدون مدال بازگشت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو برنز بوکسور های ایران در تورنمنت بلغارستان/ تاریخساز بدون مدال بازگشت"، کلیک کنید.