در حوزه نشر کودک و نوجوان به سرمایه گذاری بیشتر نیاز داریم

بهار کتابخوانی| نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت وگو با ری رایت؛

در حوزه نشر کودک و نوجوان به سرمایه گذاری بیشتر نیاز داریم

حجت الاسلام موسوی مقدم، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اهمیت اهتمام بر نشر کودک و نوجوان تاکید کرد.

حجت الاسلام سید رمضان موسوی مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری ری رایت گفت: خوشبختانه با گشتی که امسال در نمایشگاه زدیم، نمایشگاه امسال را خیلی خوب می بینم چندین غرفه را موفق شدیم که بازدید کنیم و اتفاقات خوبی در این دوره نمایشگاه رخ داده است.

وی با تاکید بر اهمیت توجه به نشر کودک و نوجوان گفت: رهبر معظم انقلاب هم اهتمام ویژه به این بخش دارند من هم طی بازدیدی که از این بخش کردم به نظرم نیاز به سرمایه گذاری بیشتری بر نشر کودک و نوجوان داریم.

حجت الاسلام موسوی مقدم اظهار داشت: در عرصه تولید نیاز به کار بیشتری داریم به خصوص اینکه این تولید برای کودک ونوجوانی باشد که آینده سازان کشور ما هستند.

لازم به یادآوری است سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از نوزدهم تا بیست و نهم اردیبهشت ماه 1403 در مصلی امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "در حوزه نشر کودک و نوجوان به سرمایه گذاری بیشتر نیاز داریم" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "در حوزه نشر کودک و نوجوان به سرمایه گذاری بیشتر نیاز داریم"، کلیک کنید.