دبیرکل فدراسیون فوتبال را به ورزشگاه راه ندادند!

دبیرکل فدراسیون فوتبال را به ورزشگاه راه ندادند!

در حالی که تا دقایقی دسگر تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی برابر ازبکستان قرار می گیرد، از ورود هدایت الله ممبینی به ورزشگاه ممانعت شد.

به گزارش ری رایت، تیم ملی فوتبال ایران در آخرین دیدارش در مرحله دوم انتخابی جام جهانی از ساعت 20:30 امشب (سه شنبه) برابر ازبکستان قرار می گیرد. در حالی که هواداران زیادی برای تماشای بازی از ساعتی قبل خود را به ورزشگاه رسانده اند، هدایت الله ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال هنگام ورود به ورزشگاه با ممانعت مسیولان روبرو شد و موفق به ورود نشد!

در همین رابطه ممبینی به خبرنگاران گفت: «متاسفانه یکی از مشکلات این است که این بازی توسط فدراسیون فوتبال اجرا می شود اما حراست وزارت ورزش تعیین می کند که چه کسی داخل برود و چه کسی نرود. امیدواریم زودتر حل شود. چرا باید مسابقه ایران و ازبکستان، دست حراست وزارت ورزش باشد؟ این مشکل باید توسط وزارت ورزش حل شود. همیشه همکاران ما در این خصوص مشکلاتی داشتند و این در خصوص بسیاری از مسیولان فدراسیون صورت می گیرد. به همین دلیل است که پیشکسوت های ما به ورزشگاه نمی آیند زیرا برخورد درستی با آنها صورت نمی گیرد.»

به گزارش ری رایت، ممبینی که قصد داشت از ورودی جایگاه ویژه وارد ورزشگاه شود، در نهایت از در دیگری وارد ورزشگاه شد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دبیرکل فدراسیون فوتبال را به ورزشگاه راه ندادند!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دبیرکل فدراسیون فوتبال را به ورزشگاه راه ندادند!"، کلیک کنید.