دادستان رباط کریم در خصوص خودکشی یک پرستار توضیح داد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

دادستان رباط کریم در خصوص خودکشی یک پرستار توضیح داد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

محمد یوسف وند در گفت وگو با خبرنگار ری رایت در خصوص خودکشی یک پرستار بیمارستان فاطمه الزهرا (س) رباط کریم اظهار کرد: بر اساس گزارش دریافتی از رییس این بیمارستان، پرستار مذکور به خاطر مشکلات خانوادگی و روحی، پیش از این دو بار اقدام به خودکشی کرده که با اقدامات درمانی انجام شده خودکشی ناموفق بوده و در همین راستا تحت درمان روانپزشکی هم قرار داشته است.

دادستان عمومی و انقلاب رباط کریم گفت: روز گذشته جوان 22 ساله ای که به تازگی طرح خود را در بیمارستان فاطمه الزهرا رباط کریم گذرانده و به عنوان پرستار مشغول شده با خوردن قرص های زیاد به زندگی خود پایان داده است.

وی گفت: این فرد در منزل خود به تنهایی زندگی می کرده است.

یوسف وند به اطلاعات به دست آمده از مسوولان بیمارستان و همکاران این پرستار اشاره کرد و گفت: این افراد علت خودکشی را مشکلات شخصی عنوان کردند.

وی افزود: علت نهایی و تامه فوت این پرستار جوان در دست بررسی است و بعد از اظهارنظر کارشناسان و پزشکی قانونی، به سمع و نظر همشهریان خواهد رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دادستان رباط کریم در خصوص خودکشی یک پرستار توضیح داد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دادستان رباط کریم در خصوص خودکشی یک پرستار توضیح داد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.