حمایت از تولید تیاتر توسط دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ری رایت، دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری استان البرز در سال 1403 برای تهیه کنندگی و تولید آثار نمایشی فاخر حمایت خود را از اجرای عمومی تیاتر و حضور نمایشی در جشنواره ای تیاتر در 6 ماهه اول و دوم سال اعلام می دارد.

این دفتر از چهار اثر شاخص صحنه ای، چهار اثر خیابانی و دو اثر کودک و نوجوان بر اساس سرفصل های اصلی فعالیت های حوزه هنری استان البرز بر مبنای سند زیست بوم با موضوعات مشخص شده حمایت می کند.

حوزه هنری البرز در موضوعات عناصر هویت استانی، پیشینه، شخصیت ها، مشاهیر، وقایع و مکان ها از سال 1340 تاکنون، سبک زندگی ایرانی اسلامی با توجه ویژه به حجاب و عفاف، انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و محور مقاومت در قالب های زندگی نامه شهدا و رویدادهای استان در سه دوره حمایت خود را اعلام می کند.

حمایت از تولید تیاتر توسط دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز

هنرمندانی که تمایل به همکاری با مجموعه حوزه هنری را دارند می توانند تا تاریخ 30 خرداد ماه 1403 آثار خود را جهت بررسی به واحد نمایشی حوزه هنری استان البرز تحویل دهند. علاقه مندان می توانند برای ثبت نام به سایت https://formafzar.com/form/z7btu مراجعه کنند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمایت از تولید تیاتر توسط دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمایت از تولید تیاتر توسط دفتر هنرهای نمایشی حوزه هنری البرز – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.