حماس حمله به مقر حشد الشعبی را محکوم کرد

حماس حمله به مقر حشد الشعبی را محکوم کرد

جنبش حماس حمله صبح امروز به مقر الحشد الشعبی در استان بابل را محکوم کرد.

به گزارش ری رایت، جنبش حماس در بیانیه ای اعلام کرد: ما حمله صبح امروز شنبه به مقر الحشد الشعبی در پایگاه کالسو در استان بابل را محکوم می کنیم. این حمله تجاوز و نقض حاکمیت و امنیت عراق و انعکاس وحشی گری صهیونیسم است که تجاوزات خود را در تمام منطقه گسترش می دهد.

طبق گزارش خبرگزاری شهاب، در این بیانیه آمده است: ما دولت جو بایدن، رییس جمهور آمریکا را مسیول تشدید تنش در منطقه به دلیل حمایت از نسل کشی مردم غزه توسط نازی های صهیونیست می دانیم. منطقه جز با پایان اشغالگری صهیونیست ها در اراضی فلسطین و اراضی اشغالی عربی روی صلح و آرامش را به خود نخواهد دید.

مدیر دفتر شبکه المیادین در بغداد امروز تاکید کرد در نتیجه تهاجم هوایی در سه حمله که پایگاه «کالسو» در المسیب در جنوب پایتخت را هدف قرار داد، یک تن شهید و 6 نفر زخمی شدند.

وی توضیح داد که این تهاجم ورودی اصلی پایگاه به همراه یک پارکینگ خودرو و یک دفتر نیروهای الحشد الشعبی را هدف قرار داد.

در همین حال، به گفته مدیر دفتر المیادین، حریم هوایی عراق طبق معمول شاهد تردد هوایی فعال آمریکایی ها بود، زیرا حرکت یک هواپیمای سوخت رسان آمریکایی در حریم هوایی عراق رصد شد.

از سوی دیگر مقاومت اسلامی عراق امروز در بیانیه ای کوتاه اعلام کرد مبارزانش بامداد روز شنبه با پهپادهایی به یک هدف حیاتی در ایلات حمله کردند.

مقاومت اسلامی عراق همچنین افزود: این عملیات در پاسخ به نقض حاکمیت عراق توسط دشمن صهیونیستی و هدف قرار دادن خاینانه اردوگاه های الحشد الشعبی انجام شد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حماس حمله به مقر حشد الشعبی را محکوم کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حماس حمله به مقر حشد الشعبی را محکوم کرد"، کلیک کنید.