حزب الله لبنان شمال فلسطین اشغالی را موشک باران کرد

حزب الله لبنان شمال فلسطین اشغالی را موشک باران کرد

رسانه های صهیونیستی از حمله موشکی گسترده حزب الله لبنان به مناطق شمالی فلسطین اشغالی خبر دادند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، رسانه های صهیونیستی اعلام کردند که 40 موشک از جنوب لبنان به سمت منطقه الجلیل علیا و کریات شمونا در شمال فلسطین اشغالی شلیک شده است.

رسانه های صهیونیستی هم زمان تصاویری از وقوع آتش سوزی در شهرک المطله و الجلیلث در شمال فلسطین اشغالی منتشر کردند.

جنبش مقاومت اسلامی حزب الله لبنان دیروز پنج شنبه نیز از حمله مشترک موشکی و پهپادی به دست کم 9 پایگاه نظامی در شمال فلسطین اشغالی و بلندی های اشغالی جولان خبر داد و آن را واکنشی به ترور «طالب سامی عبد الله» ملقب به «ابوطالب» از فرماندهان ارشد این جنبش توصیف کرد که شامگاه سه شنبه به همراه 3 عضو دیگر این جنبش در حمله موشکی ارتش صهیونیستی به روستای جویا در جنوب لبنان به شهادت رسید.

 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حزب الله لبنان شمال فلسطین اشغالی را موشک باران کرد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حزب الله لبنان شمال فلسطین اشغالی را موشک باران کرد"، کلیک کنید.