جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب دستیار اوسمار – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب دستیار اوسمار - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ری رایت و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، اعضای هیات مدیره پرسپولیس و رضا درویش امروز به ریاست حسین شهریاری رییس هیات مدیره تشکیل جلسه دادند. افشین پیروانی، مدیر تیم نیز در این نشست حضور داشت.

نقل و انتقالات نیم فصل که تا به این جا با جذب چهار بازیکن جدید همراه بوده است، استخدام مربیان جدید برای تکمیل کادر فنی، مسایل اقتصادی چون طرح های درآمدزایی و درآمدهای تحقق یافته، آخرین وضعیت تیم برای شروع نیم فصل دوم و آخرین وضعیت پرونده های حقوقی باشگاه که در روزهای گذشته با اخذ آرایی به سود باشگاه همراه بود از جمله موضوع های مطرح شده در این نشست بود و منجر به اخذ تصمیم هایی شد که توسط مدیرعامل باشگاه پیگیری خواهد شد.

در این جلسه، مدیرعامل گزارش هایی را در حوزه های یاد شده، اقداماتی که باید برای پرداخت دستمزد اعضای تیم انجام شود و همچنین اقدامات مالی و اداری که برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی در حال انجام است ارایه شد.

همچنین افشین پیروانی گزارشی از وضعیت تیم و اردوی امارات که با رضایتمندی اعضای تیم همراه بود، ارایه کرد و هیات مدیره نیز از تلاش های وی و سایر اعضای تیم تقدیر و تشکر کرد.

در این جلسه، همچنین هیات مدیره از اقدامات حقوقی که منجر به صدور رای به سود باشگاه و حفاظت از حقوق مادی و معنوی پرسپولیس شد، قدردانی کرد.

در پایان این جلسه صمیمی، مراسم جشن تولد مختصری برای افشین پیروانی، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر عامل برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب دستیار اوسمار – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه هیات مدیره پرسپولیس برای انتخاب دستیار اوسمار – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.