جشن باشکوه «غدیر» با حضور رشتوندان برگزار می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

جشن باشکوه «غدیر» با حضور رشتوندان برگزار می شود - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، یاسر محجوب عصر شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران با اشاره به برپایی برنامه تلویزیونی محفل در رشت اظهار کرد: رشت و گیلان سومین استانی است که برنامه محفل در آن اجرا می‌شود.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت با اشاره به اهمیت و جایگاه برنامه «محفل» بیان کرد: اجرای برنامه «محفل» به عنوان یکی از پربیننده‌ترین برنامه تلویزیونی در رشت یکی زا افتخاراتی است که در سال‌های گذشته کم نظیر بوده است.

محجوب از جشن ۱۰ ساعته ویژه عید غدیر خم در رشت خبر داد و اضافه کرد: اجرای برنامه‌های متنوع و شاد، اجرای موسیقی، اجرای طنز، برپایی جشنواره بازی‌های بومی و محلی و همچنین اجرای ویژه برنامه محفل تنها بخشی از برنامه‌های شب عید غدیر در رشت است.

وی از آمادگی پذیرایی از جمعیت ۲۰ هزار نفری در رشت خبر داد و افزود: با تمهید مقدماتی که صورت گرفته و با مشارکت مردم و استقرار موکب داران رشتی، آمادگی برای پذیرایی از ۲۰ هزار شهروند گیلانی در همایش عید غدیر وجود دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن باشکوه «غدیر» با حضور رشتوندان برگزار می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن باشکوه «غدیر» با حضور رشتوندان برگزار می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.