تکذیب تغییر رییس سازمان سینمایی

تکذیب تغییر رییس سازمان سینمایی

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد که محمد خزاعی تا پایان دولت در سازمان سینمایی کشور به کار خود ادامه می دهد.

به گزارش ری رایت، از پیش از برگزاری چهل و دومین جشنواره فیلم فجر، گمانه زنی های بسیاری درباره احتمال تغییر محمد خزاعی در ریاست سازمان سینمایی کشور به گوش می رسد و گزینه های مختلفی هم برای جایگزینی او نام برده می شد؛ شایعاتی که در روزهای اخیر داغ تر از قبل شده بود. 

به همین دلیل، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز گذشته (شنبه)، در شورای زیرساخت این وزارتخانه، تمام شایعات را تکذیب کرده و گفته است محمد خزاعی تا پایان دولت سیزدهم در به کار خود ادامه می دهد.

این خبر توسط مهدی سموعی، مدیرکل روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در شبکه ایکس (توییتر) اعلام شده است. 

او نوشته است:

«شنبه در شورای زیر ساخت وزارت فرهنگ محمد خزاعی گزارش خوبی داد، به آقای وزیر شایعات اخیر را گفتم و جویا شدم. آقای اسماعیلی در جلسه و پشت بلندگو گفت:خزاعی کارهای نیمه تمامی دارد که با مدیریت او تا پایان دولت به اتمام خواهد رسید. امروز خبر رکوردشکنی دیگری را از فروش سینما شنیدیم. از همکاران درخواست دارم به حاشیه ها توجه نکنند. تغییری در مدیریت سازمان سینمایی نداریم.»

در عین حال، برخی رسانه ها از «ابقای محمد خزاعی» خبر داده اند که با توجه به عدم استعفا یا برکناری رییس سازمان سینمایی، خبر درستی نیست و وزیر ارشاد صرفا شایعات را تکذیب کرده است.   

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تکذیب تغییر رییس سازمان سینمایی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تکذیب تغییر رییس سازمان سینمایی"، کلیک کنید.