تولیدات نمایشی کانون روی صحنه سالن های شهر تهران

تولیدات نمایشی کانون روی صحنه سالن های شهر تهران

به گزارش خبرگزاری ری رایت به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، به مناسبت گرامی داشت دهه مبارک فجر نمایش های تولید شده در مرکز تولید تیاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای گروه سنی کودک و نوجوان در سالن های شهر تهران اجرا می شوند.

براساس این خبر نمایش «قورباغه و غریبه» به کارگردانی زهرا ناظری در سالن گلستان، نمایش «دلغک» به کارگردانی سعید ابک در سالن بوستان، نمایش «گرگ بلا جلوبیا جلوبیا» در پلاتو آیینه مرکز تیاتر، نمایش «خرس آرکانسا» به کارگردانی مهدی مقیمی و محسن صفری در سالن سینما تیاتر وزرا، نمایش «دوره گردها» به کارگردانی علی فروتن در سالن سینما تیاتر وزرا و نمایش «شاهزاده اژدها» به کارگردانی راحله شمس آبادی در سالن مرکز آفرینش های کانون تهرانپارس در حال اجرا هستند.

همچنین در راستای طرح تناوبی تیاتر، نمایش «کی بامن پیتزا می پزه» به کارگردانی حامد زحمتکش در سالن جم سنتر، نمایش «حیاط خانه ما» به کارگردانی وحید خسروی در سالن فرهنگسرای ارسباران، نمایش «دنیای خیال انگیر» به کارگردانی بهناز مهدی خواه در سالن جم سنتر در حال اجراست.

نمایش «دوره گردها» به کارگردانی علی فروتن نیز در حال حاضر صبح ها در استان قزوین و مرکزی اجرا می شود.

لازم به ذکر است در راستای طرح حمایت از نمایش در حوزه فراگیر، نمایش «کدو قلقله زن» با اجرای جوانان اتیسم هر دو هفته یک بار در سالن گلستان مرکز تیاتر کانون پرورش فکری اجرا می شود.

22057

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تولیدات نمایشی کانون روی صحنه سالن های شهر تهران" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تولیدات نمایشی کانون روی صحنه سالن های شهر تهران"، کلیک کنید.