توزیع محموله های بزرگ وارفارین در بازار

توزیع محموله های بزرگ وارفارین در بازار

سازمان غذا و دارو، از توزیع محموله های بزرگ وارفارین در شرکت های پخش و داروخانه های منتخب سراسر کشور خبر داد.

به گزارش ری رایت، روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام کرد: طی دو ماه و نیم گذشته توزیع وارفارین چند برابر شده است و بیماران قلبی اطمینان داشته باشند که این دارو به مقدار بیش از نیاز وارد کشور شده و هیچ نگرانی برای تامین داروی خود نداشته باشند.

بنابراین گزارش،در روزهای اخیر نیز محموله های بزرگ از وارفارین به مراکز توزیع دارو و داروخانه ها توزیع شده است؛ بنابراین موجودی مناسبی از این دارو وجود دارد و با پلن معاونت های غذا داروی سراسر کشور در داروخانه های منتخب دپوی مناسبی از این دارو موجود است.

روابط عمومی سازمان غذا و دارو با تاکید بر اینکه وارفارین در داروخانه های مشخصی عرضه می شود، اضافه کرد: مردم می توانند از طریق سامانه 190، اپلیکیشن تیتک و یا درگاه mobile.ttac.ir با وارد کردن نام دارو، وارفارین را از نزدیک ترین داروخانه تهیه کنند.

پایان خبر ری رایت 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "توزیع محموله های بزرگ وارفارین در بازار" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "توزیع محموله های بزرگ وارفارین در بازار"، کلیک کنید.