تلاش برای آزادی فلسطین محور وحدت ملت های مسلمان باشد

تلاش برای آزادی فلسطین محور وحدت ملت های مسلمان باشد

شاه بخاری رییس جامعه اهل حدیث پاکستان با حضور در رایزنی فرهنگی ایران ابراز امیدواری کرد که ملت های اسلامی در کنار یکدیگر و با اتحاد و همبستگی اسراییل غاصب را از منطقه بیرون رانده و فلسطین را آزاد کنند.

به گزارش ری رایت،سیدضیاء الدین شاه بخاری -رییس جامعه اهل حدیث پاکستان- ضمن حضور در رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در اسلام آباد با مجید مشکی، رایزن فرهنگی کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.

شاه بخاری ابراز امیدواری کرد که همچون گذشته روابط جامعه اهل حدیث پاکستان با رایزنی فرهنگی ایران در اسلام آباد، مستمر و مثمرثمر باشد.

رییس جامعه اهل حدیث پاکستان ضمن ابراز خرسندی از سفر اخیر ریاست جمهوری ایران به پاکستان، این سفر را بسیار پرثمر و ارزشمند ارزیابی و از اقدام جمهوری اسلامی ایران در پاسخ موشکی به اسراییل ابراز خرسندی کرد.

شاه بخاری اظهار کرد: امید است ملت های اسلامی در کنار یکدیگر و با اتحاد و همبستگی اسراییل غاصب را از منطقه بیرون رانده و فلسطین را آزاد کنند.

مشکی، رایزن فرهنگی کشورمان نیز در سخنانی، با تاکید بر گسترش همکاری های این نمایندگی با جماعت اهل حدیث، اقدامات آقای شاه بخاری را در برهه کنونی برای جهان اسلام و کشور پاکستان و دوستی دو ملت ایران و پاکستان بسیار ارزشمند توصیف و ارزیابی کرد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تلاش برای آزادی فلسطین محور وحدت ملت های مسلمان باشد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تلاش برای آزادی فلسطین محور وحدت ملت های مسلمان باشد"، کلیک کنید.