تغییر شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری/ درخواست برقراری و انصراف تا پایان مرداد

تغییر شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری/ درخواست برقراری و انصراف تا پایان مرداد

درحالیکه طی ادوار گذشته صندوق بازنشستگی کشوری جهت پوشش بیمه تکمیلی بازنشستگان خود با شرکت آتیه سازان حافظ طرف قرارداد بود اما از این پس شرکت «بیمه ملت»، خدمات بیمه تکمیلی درمان را به بازنشستگان کشوری ارایه می کند.

به گزارش ری رایت، شرکت «بیمه ملت» درحالی برنده مناقصه ارایه خدمت بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان کشوری برای سال 1403 شده است که پیش از این شرکت آتیه سازان حافظ سال ها ارایه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان را بر عهده داشت.

اما براساس اطلاعیه صندوق بازنشستگی کشوری و طبق نامه کمیسیون معاملات این صندوق، «شرکت بیمه ملت» به عنوان برنده مناقصه عمومی بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان در سال 1403 اعلام شده است و در این راستا، بازنشستگان و وظیفه بگیران متقاضی این خدمت می توانند برای ثبت آنلاین «درخواست برقراری و انصراف» از اول خردادماه به مدت سه ماه تا 31 مردادماه طبق سنوات گذشته اقدام کنند.

براین اساس، بازنشستگان می توانند در دوره زمانی مشخص شده با ورود به سامانه ثبت نام آنلاین که به صورت لینک ثابت در صفحه اصلی سایت اطلاع رسانی (cspf.ir) و همچنین درگاه خدمات الکترونیک صندوق (eservices.cspf.ir) فعال می شود، اقدام کنند.

اطلاعات تکمیلی و زمان پذیرش اسناد درمانی مربوط به سال 1403 متعاقباً به اطلاع بازنشستگان خواهد رسید.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تغییر شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری/ درخواست برقراری و انصراف تا پایان مرداد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تغییر شرکت طرف قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان کشوری/ درخواست برقراری و انصراف تا پایان مرداد"، کلیک کنید.