تسلیت امام جمعه پاکدشت به مناسبت شهادت آیت الله رییسی و خادمان ملت

تسلیت امام جمعه پاکدشت به مناسبت شهادت آیت الله رییسی و خادمان ملت

ری رایت/تهران امام جمعه شهرستان پاکدشت در مراسم بزرگداشت شهید سید ابراهیم رییسی گفت: هشتمین رییس جمهور در شب ولادت هشتمین اختر تابناک به درجه رفیع شهادت رسید.

حجت الاسلام والمسلمین رضا جوکار، امام جمعه شهرستان پاکدشت در مراسم بزرگداشت آیت الله سید ابراهیم رییسی که در شامگاه 31 اردیبهشت ماه در مصلی نماز جمعه پاکدشت برگزار شد، ضمن عرض تبریک و تسلیت به مردم شریف شهرستان پاکدشت بیان کرد: تبریک و تسلیت عرض می کنم شهادت خادم الرضا، خادم ملت و یار و یاور محرومان، رییس جمهور مکتبی و دانشمند حجت السلام رییسی، سومین امام جمعه شهید تبریز آیت الله آل هاشم، وزیر خارجه گام دوم انقلاب اسلامی شهید امیرعبداللهیان، استاندار جوان و پرتلاش آذربایجانی شهید رحمتی و دیگر همراهانش که در این پرواز به مقام شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: رییس جمهور ایران و جمهوری آذربایجان با مشارکت هم در نقطه صفری مرزی مراسم افتتاحیه را برگزار کردند و  بعد اتمام مراسم با سه بالگرد برگشتند اما این سفر به سرانجام نرسید و با توجه به وضعیت هوا، بالگرد رییس جمهور دچار شد.

جوکار تشریح کرد: این حادثه تلخ نه فقط برای ایران بلکه برای همه ملت های آزاده دنیا و همه کسانی که رییسی را می شناختند و به نگاه آزادی خواهی و رهایی بخش او دل بسته بودند در تمام نقاط دنیا مصیبت بود.

امام جمعه شهرستان پاکدشت در ادامه افزود: نیروهای زحمت کشی همچون دولت، نیروهای امدادی، هلال احمر، نیروهای مسلح سپاه و بسیج، ارتش، نیروهای انتظامی و اورژانس به زودی وارد عمل شدند اما آب و هوا به گونه ای بود که جست و جو بیش از 14 ساعت به طول انجامید و در نتیجه هشتمین رییس جمهور پس از انقلاب با همراهانش در شب ولادت هشتمین امام (ع) به درجه شهادت رسید.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تسلیت امام جمعه پاکدشت به مناسبت شهادت آیت الله رییسی و خادمان ملت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تسلیت امام جمعه پاکدشت به مناسبت شهادت آیت الله رییسی و خادمان ملت"، کلیک کنید.