تبریک سرپرست ریاست جمهوری برای قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان

تبریک سرپرست ریاست جمهوری برای قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان

سرپرست ریاست جمهوری در پیامی با تبریک قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن تصریح کرد: بی‌تردید این پیروزی درخشان، جلوه دیگری از استعداد و توانمندی آینده‌سازان ایران اسلامی است و به یاری خدا شاهد تداوم موفقیت آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی خواهیم بود.

به گزارش ری رایت، متن پیام سرپرست ریاست جمهوری به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی امیدآفرین تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان در مسابقات قهرمانی آسیا در اردن، موجب فخر و مباهات برای همه مردم و به ویژه جامعه ورزشی کشورمان است.
بی‌تردید این پیروزی درخشان، جلوه دیگری از استعداد و توانمندی آینده‌سازان ایران اسلامی است و به یاری خدا شاهد تداوم موفقیت آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی خواهیم بود.
اینجانب این قهرمانی ارزشمند را به ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و از همه کشتی‌گیران، دست‌اندرکاران و مربیان تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان قدردانی می‌کنم و سعادت و بهروزی آنان را آرزومندم.
محمد مخبر
سرپرست ریاست جمهوری

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تبریک سرپرست ریاست جمهوری برای قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تبریک سرپرست ریاست جمهوری برای قهرمانی تیم کشتی آزاد نوجوانان"، کلیک کنید.