تاکید لاوروف بر رهایی کشورهای اوراسیا از نفوذ آمریکا

تاکید لاوروف بر رهایی کشورهای اوراسیا از نفوذ آمریکا

وزیر امور خارجه روسیه در دیدار با دانشجویان و اساتید آکادمی مدیریت دولتی بلاروس گفت کشورهای اوراسیا باید به این درک برسند که امنیت در این قاره باید از درون ساخته شود و از نفوذ آمریکا فارغ باشد.

به گزارش ری رایت، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در ادامه گفت: «امیدوارم که کشورهای حوزه اوراسیا در نهایت به این درک برسند که باید در سراسر این منطقه امنیت ایجاد شود.»

به نقل از خبرگزاری تاس، وزیر امور خارجه روسیه همچنین گفت که انتظار ندارد که این درک به این زودی‌ها محقق شود، زیرا ناتو به همراه آمریکایی‌ها «به شدت در تلاش برای توجیه نفوذ خود به منطقه آسیا و اقیانوسیه، ایجاد بلوک‌های کوچک، پیکربندی‌های مختلف و کشاندن اکثر کشورهای جهان به بلوک‌ها و ائتلاف‌های ساخت خود هستند که هدفش تجزیه اشکال تثبیت شده تعامل است.»

این دیپلمات روسیه ادامه داد: «اما در نهایت همه قطعا متوجه خواهند شد که خود شخص، مسوول خوشبختی‌اش است. وقتی شادی شما در گروی واشنگتن است، از آن رنج می‌برید.»

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاکید لاوروف بر رهایی کشورهای اوراسیا از نفوذ آمریکا" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاکید لاوروف بر رهایی کشورهای اوراسیا از نفوذ آمریکا"، کلیک کنید.