تاج: هدفمان تجهیز زیرساختها برای ورزشگاه ها است – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

تاج: هدفمان تجهیز زیرساختها برای ورزشگاه ها است - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری ری رایت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، مهدی تاج،رییس فدراسیون در حاشیه این کلاس، اظهار داشت: امروز می بینم خیلی از بازیکنانی که برای تیم ملی زحمت کشیدند، در این کلاس حضور دارند و سایر دوستان نیز جزو اهالی فوتبال هستند. اعتقاد دارم حتما باید آموزش را از AFC گرفت و به کشور آورد. اکنون تقریبا همه آموزش ها را خود فدراسیون انجام می دهد و در حال حاضر 2 کلاس A در حال برگزاری است و اختتامیه یک کلاس B هم داریم. این کار بسیار خوب است. دوره های مربیگری به رشد فوتبال کمک بسزایی می کند.

وی افزود: فوتبال ویژگی های خاص خودش را دارد. برد، باخت و حواشی اش خیلی بزرگ می شود زیرا عمده صفحات رسانه ها از فوتبال پر می شود. فوتبال با این همه جذابیت با هیچ پدیده اجتماعی قابل مقایسه نیست. 3 شب قبل در خرم آباد بودیم و برای خود من خیلی مهم بود که این همه جمعیت به ورزشگاه آمده که البته خطراتی هم دارد.

رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: وقتی در ورزشگاه 10 هزار و 600 نفری، 30 هراز نفری می آیند، ممکن است اتفاق بدی هم بیفتد. امسال خدا رحم کرد که هیچ اتفاقی در هیچ ورزشگاهی نیفتاد اما معلوم نیست سال بعد هم به این شکل باشد. به همین دلیل به سازمان لیگ فشار آوردیم تا زمان فراهم نشدن، زیرساخت هایی مثل بلیت الکترونیک، دوربین های چهره زن و.. لیگ برگزار نشود. حتما باید به اندازه ظرفیت تماشاگر بیاید و افراد روی صندلی های خودشان بنشینند. سال گذشته اتفاقاتی افتاد که مردم از تماشای مسابقه محروم شدند.

تاج عنوان کرد: اکنون ستادی به نام تجهیز وررشگاه ها تشکیل دادیم تا تک تک مشکلات ورزشگاه ها در آن بررسی شود و هیچ باشگاهی نیست که نداند ورزشگاهش چه ایرادهایی دارد. ممیزی هم دست AFC است که خودم خواستم در ایران حضور داشته باشند و لیستی از مشکلات را به ما ارایه بدهند.

وی خاطرنشان کرد: اگر بتوانند این زیرساخت ها را فراهم کنند که می توانیم بازی ها را در آن برگزار کنیم اما اگر نتوانند در ورزشگاه خود میزبانی کنند، باید در ورزشگاهی بازی کنند که این ویژگی ها را دارد. این مسایل به فوتبال کمک می کند.

تاج تصریح کرد: همه مجموعه فدراسیون در اختیار شما است تا بهترین آموزش ها را بدهیم. امیدواریم به بهترین شکل برگزار شود. این افرادی که می بینم، راه طی شده را کامل دیده اند. آنها بیگانه با مسایل فعلی و بی خبر از گذشته فوتبال نیستند زیرا بسیاری از شما کاپیتان و بازیکن تیم ملی بودید. خیلی موثرتر است که شما به مجموعه فوتبال کشور بیایید. اکنون بیش از 3 هزار نفر دارای مدرک A هستند اما 3 هزار تیم نداریم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تاج: هدفمان تجهیز زیرساختها برای ورزشگاه ها است – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تاج: هدفمان تجهیز زیرساختها برای ورزشگاه ها است – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.