بیمارستان «کوثر» بروجرد اسفندماه افتتاح می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

بیمارستان «کوثر» بروجرد اسفندماه افتتاح می شود - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار ری رایت، میرهاشم موسوی شامگاه یکشنبه در شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه علی رغم مشکلات بالای مالی از ابتدای دولت تا کنون نزدیک به هزار میلیارد تومان برای توسعه زیرساخت و خرید تجهیزات پیشرفته درمانی در لرستان هزینه شده است، اظهار داشت: این در حالی است که یک چهارم این عدد در استان های دیگر سرمایه گذاری و اعتبار اختصاص پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه به لحاظ دسترسی به درمان مستقیم، لرستان استان اول کشور به حساب می آید، عنوان کرد: بیمارستان «کوثر» بروجرد با 99.5 درصد پیشرفت فیزیکی، اسفندماه امسال افتتاح خواهد شد.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با تاکید بر اینکه تعداد تخت های بیمارستان «نرگس» دورود از 32 تخت به 64 تخت رسیده است، تصریح کرد: حدود 200 میلیارد تومان در این پروژه هزینه شده است و در حال حاضر نیز 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

موسوی در ادامه با اشاره به جداسازی درمانگاه بیمارستان خرم آباد، گفت: 180 میلیارد تومان در این زمینه هزینه شده و 68 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به بهسازی بخش های مختلف «سی سی یو»، بستری مردان، زنان و… در این دوره از دولت انجام شده است، گفت: خرید تجهیزات پزشکی برای بیمارستان های تامین اجتماعی لرستان از دیگر اقدامات صورت گرفته بوده است.

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور، بیان داشت: بین 900 تا هزار میلیارد تومان در لرستان از سوی تامین اجتماعی هزینه شده است و این اعتبار توسعه پیدا خواهد کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیمارستان «کوثر» بروجرد اسفندماه افتتاح می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیمارستان «کوثر» بروجرد اسفندماه افتتاح می شود – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.