به بهانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی؛ عاشق بازی مجیدی بود اما گفت اگر او طلا هم باشد نمی خواهم

به بهانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی؛ عاشق بازی مجیدی بود اما گفت اگر او طلا هم باشد نمی خواهم

به بهانه سیزدهمین سالگرد درگذشت زنده یاد ناصر حجازی باید به بزرگی این مربی و بازیکن سابق فوتبال اشاره کنیم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، زنده یاد ناصر حجازی طی مدت مربیگری در استقلال از بازیکنانی، چون فرهاد مجیدی، علی موسوی، علیرضا اکبرپور، سیروس دین محمدی و… زیاد استفاده می کرد و فوتبال آنها را قبول داشت. یکی از بازیکنانی که حجازی خیلی او را دوست داشت فرهاد مجیدی بود. مجیدی یک بار در بازی حساس تیم های استقلال و فجر سپاسی که حجازی روی نیمکت استقلال و پورحیدری روی نیمکت فجر سپاسی بود، دبل کرد و از همان جا به دل ناصر حجازی نشست. 

جالب این که بعد ها و در ماجرای پرسپولیسی شدن فرهاد مجیدی که البته در نهایت انجام نشد، حجازی در مصاحبه ای که کلی سر و صدا کرد گفت اگر مجیدی طلا هم باشد او را نمی خواهم. در یک بازی دوستانه استقلال مقابل تیم ملی عمان هم عده ای از هواداران استقلال به شدت فرهاد مجیدی را تشویق کرده و خواستار حضور او در ترکیب استقلال شدند که این مسیله با واکنش تند حجازی مواجه شد. البته تاکید می کنیم که او مجیدی را دوست داشت، اما اصول کاری خودش را بیشتر دوست داشت و به همین دلیل گاهی اوقات حرکاتی را انجام می داد که شاید در ظاهر عجیب بود، اما واقعاً نمی خواست از اصول خود بگذرد. 

حجازی در استقلال دوران پرفراز و نشیبی را سپری کرد ولی توانست این تیم را به فینال جام باشگاه های آسیا برساند که البته آنجا مغلوب جوبیلو ایواتای ژاپن شد و به جام نرسید. شاید بدترین باخت های دوران مربیگری او در استقلال هم مربوط به دو بازی حساس مقابل سایپا می شد که یکی را 4 بر یک و دیگری را دو بر یک باخت.گفتنی است حجازی توانسته بود در لیگ 76 هم با استقلال به مقام قهرمانی برسد و به جام باشگاه آسیا برود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "به بهانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی؛ عاشق بازی مجیدی بود اما گفت اگر او طلا هم باشد نمی خواهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "به بهانه سالگرد درگذشت ناصر حجازی؛ عاشق بازی مجیدی بود اما گفت اگر او طلا هم باشد نمی خواهم"، کلیک کنید.