بهره مند شدن بیش از 8000 خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم

بهره مند شدن بیش از 8000 خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم

ری رایت/کهگیلویه و بویراحمد مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هشت هزار و 642 خانوار کهگیلویه و بویراحمد در دولت سیزدهم زیر پوشش شبکه گاز رسانی قرار گرفتند.

حمید طالبی روز پنجشنبه 24 خرداد ماه 1403 در نخستین رویداد جام رسانه ای امید استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: 21 شهر در استان از گاز  طبیعی بهره مند هستند و در جایگاه سبز قرار دارند.

وی اظهارکرد: در دولت سیزدهم 45 کیلومتر لوله گاز شبکه گذاری شده و بیش از هشت هزار خانوار تحت پوشش قرار گرفت که این میزان بیش از 9 هزار اشتراک بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در حال حاضر 141 هزار و 578 خانوار بعد از انقلاب تا شهریور 1400 تحت پوشش قرار گرفت و تعداد روستاهای گازرسانی شده در دولت سیزدهم 192 روستا بوده است.

طالبی تصریح کرد: بهره مندی روستاهای استان به 97 درصد رسیده است که این میزان قبل از انقلاب صفر بوده است.

وی ادامه داد: گازرسانی به روستاهای دیشموک و قلعه رییسی، گازرسانی به روستاهای زیلایی، تنگ تامرادی و چاه پازنان، احداث ساختمان مرکزی شرکت گاز، گاز رسانی به روستاهای وحدت آباد موگرمون از توابع لنده و… در دست اجراست.

مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به پروژه گازرسانی به روستاهای دیشموک و قلعه رییسی فاز 5 عنوان کرد: اجرای 58 کیلومتر خط لوله از موارد این پروژه است و همچنین گاز رسانی به زیلایی با اجرای 43 کیلومتر، 120 کیلومتر شبکه پلی اتیلن است.

طالبی تاکید کرد: در گازرسانی به تنگ تامرادی و چاه زنان امیدوار هستیم که در سال 1403 به بهره برداری برسد که این پروژه نیز 43 کیلومتر خط تغذیه اجرا می گردد.

به گزارش ری رایت، وی بیان کرد: احداث ساختمان مرکزی شرکت گاز و گازرسانی به روستاهای وحدت آباد موگرمون از توابع لنده با 11 میلیارد بودجه که سه روستا با اجرای 17 کیلومتر را شامل می شود.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره مند شدن بیش از 8000 خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره مند شدن بیش از 8000 خانوار کهگیلویه و بویراحمدی از گاز در دولت سیزدهم"، کلیک کنید.