بهره برداری از بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان در سال 2028

بهره برداری از بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان در سال 2028

آفتاب نیوز :

دبی در حال حاضر میزبان بلندترین ساختمان جهان یعنی «برج خلیفه» است. اما انتظار می رود ساخت بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان نیز در دبی تا 2028 به پایان برسد.

آسمان خراس مسکونی Six Senses Residences دبی با ارتفاع 517 متر، بسیار بلندتر از بلندترین آسمان خراش مسکونی کنونی جهان یعنی «برج سنترال پارک» شهر نیویورک است که حداکثر ارتفاع آن 474 متر است. این آسمان خراش فرابلند توسط شرکت های Woods Bagot و WSP Middle East طراحی شده است. باتوجه به تصاویری که از طراحی آن منتشر شده است، انتظار می رود طراحی زیبای داشته باشد.

همانطور که از نام این آسمان خراش مسکونی پیدا است با همکاری Six Senses ساخته می شود که تجربه ای کافی در زمینه ساخت هتل و استراحتگاه ها دارد.

فضای داخلی واحد های این برج مسکونی ترکیبی از خانه های معمولی استاندارد و مدرنیته است. بزرگترین واحدها، چهار خواب و پنج خواب هستند.

دکوراسیون داخلی این آسمان خراش توسط Mitchell & Eades انجام می شود که شامل لوازم و تجهیزات پیشرفته و مناسب برای یک شاهزاده عرب است. هنوز صحبتی در مورد قیمت واحد های این آسمان خراش مطرح نشده است. اما انتظار هر واحد آن می رود میلیون ها دلار ارزش داشته باشد که منعکس کننده منحصربه فرد بودن بنا و امکانات رفاهی آن است.

در توضیحات سازنده آسمان خراش به امکانات پیشرفته رفاهی اعم از تجهیزات پیشرفته تناسب تا فضا های سبز و امکانات دیگری از جمله سالن های کاردیو، ورزش های قدرتی و عملکردی، استودیو های مجازی دوچرخه سواری و بوکس، استخر های بزرگ، حمام های یخ، اتاق نمک، سونا فنلاندی و مادون قرمز، اتاق ریلکسیشن با صدا، سوییت های ماساژ، سینما های سرپوشیده و روباز و … اشاره کرد. همچنین این آسمان خراش دارای کلینیک طول عمر است که ارایه دهنده طیف گسترده ای از خدمات برای افزایش طول عمر خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهره برداری از بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان در سال 2028" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهره برداری از بلندترین آسمان خراش مسکونی جهان در سال 2028"، کلیک کنید.