بهترین زمان نوشیدن قهوه برای مبتلایان به کبدچرب

بهترین زمان نوشیدن قهوه برای مبتلایان به کبدچرب

آفتاب نیوز :

به طور کلی باید بدانید که کافیین باعث خشک شدن بدن می شود و چربی را از بین می برد و از آنجایی که قهوه بالاترین میزان کافیین را دارد، مصرف مداوم و روزانه قهوه باعث خشک شدن قلب دوم بدن یعنی کبد می شود؛ به همین دلیل عده زیادی برای از بین بردن کبد چرب خود شروع به مصرف قهوه می کنند.

بعد از مصرف قهوه کبد می تواند متابولیسم تخلیه و سوزاندن چربی را شروع کند. برای کبد چرب تنها پیشنهاد می شود که یک ساعت پیش از خواب شب خورده نشود و به جز این مورد، نکته دیگری در این اساس وجود ندارد.

از مضرات خوردن قهوه در شب می توان به بهم ریختگی ساعت خواب، بهم ریختگی نظم ترشح هورمن و اختلال در کارکرد غده هیپوفیز اشاره کرد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بهترین زمان نوشیدن قهوه برای مبتلایان به کبدچرب" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بهترین زمان نوشیدن قهوه برای مبتلایان به کبدچرب"، کلیک کنید.