برد دراماتیک یاران رونالدو در اولین بازی

برد دراماتیک یاران رونالدو در اولین بازی

به گزارش خبرگزاری ری رایت؛ در چارچوب آخرین مسابقه از اولین بازی مرحله گروهی در گروه F، تیم ملی فوتبال پرتغال به مصاف جمهوری چک رفت که این مسابقه با برتری 2 بر یک پرتغال در لحظات پایانی به اتمام رسید.
در این بازی پرتغال حملات گسترده‌ای روی دروازه چک ایجاد کرد ولی تیم حریف با یک دفاع همه جانبه و بی‌نقص مانع گلزنی یاران رونالدو شد ولی با این حال در دقیقه 92 پرتغال توسط کونسیسیائو این دیوار فرو ریخت.
گل اول چک توسط پروود به ثمر رسید و گل اول پرتغال نیز با اشتباه دروازه‌بان و گل به خودی هراناک، مدافع این تیم به ثمر رسید.
پرتغال با این برد 3 امتیازی شد تا پس از ترکیه در رده دوم قرار گیرد.
شنبه دوم تیر ماه، ترکیه و پرتغال به مصاف هم می‌روند.

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برد دراماتیک یاران رونالدو در اولین بازی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برد دراماتیک یاران رونالدو در اولین بازی"، کلیک کنید.