بالگرد رییس جمهور پیدا شد

محل وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهور شناسایی و بالگرد حامل سید ابراهیم رییسی و تیم همراهش کشف شد.

به گزارش ری رایت، حوالی ساعت 5:30 بامداد امروز دوشنبه، 31 اردیبهشت ماه، تیم های امدادی جمعیت هلال احمر موفق به کشف محل وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور و تیم همراه شدند.

پیرحسین کولیوند، رییس جمعیت هلال احمر کشورمان نیز در گفت وگو با ری رایت با تایید این خبر گفت: بالگرد حامل رییس جمهور و تیم همراه پیدا شده و تیم های امدادی جمعیت هلال احمر درحال حرکت به سمت موقعیت شناسایی شده هستند.

به گفته وی 73 تیم امدادی در منطقه جست وجوی بالگرد حادثه دیده در روستای طویل به همراه تجهیزات پیشرفته و تخصصی حضور دارند و از عصر روز گذشته با وجود شرایط نامساعد جوی و صعب العبور بودن منطقه لحظه ای از تلاش نایستادند.

وی همچنین اعلام کرد که اخبار تکمیلی درمورد این حادثه به زودی اعلام خواهد شد.

کولیوند همچنین حوالی ساعت 6:30 صبح امروز به ری رایت گفت که امدادگران به محل سقوط بالگرد رسیده و در موقعیت حضور دارند.

رییس جمعیت هلال احمر ادامه داد: با کشف محل بالگرد سانحه دیده آثاری از زنده بودن سرنشینان بالگرد مشاهده نشده است.

محل وقوع حادثه در محدوده طویل واقع شده است. 

بالگرد رییس جمهور پیدا شد
تصویر منتشرشده از محل کشف بالگرد رییس جمهور

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بالگرد رییس جمهور پیدا شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بالگرد رییس جمهور پیدا شد"، کلیک کنید.