بازار طلا آرام شد

قیمت طلا امروز دوشنبه (3 ژوین) ثابت ماند، زیرا سرمایه گذاران منتظر داده های اقتصادی بیشتر ایالات متحده بودند تا سرنخ هایی در مورد اینکه فدرال رزرو چه زمانی ممکن است سیاست پولی خود را در سال جاری تسهیل کند، داشته باشند.

بازار طلا آرام شد

آفتاب نیوز :

هر اونس طلا بدون تغییر به 2326 دلار و 86 سنت رسید. طلای آمریکا با 0.1 درصد افزایش به 2347 دلار و 40 سنت رسید.

دفتر تحلیل اقتصادی وزارت بازرگانی روز جمعه اعلام کرد که شاخص قیمت مصرف شخصی در ماه گذشته 0.3 درصد افزایش یافته است که با افزایش ماه مارس مطابقت دارد.

کاهش قیمت های خرده فروش های بزرگ ایالات متحده و داده های جدید که نشان دهنده کاهش هزینه های مصرف کننده است، ممکن است باعث افزایش اعتماد فدرال رزرو به کاهش تورم شود. بر اساس گزارش CME FedWatch Tool، معامله گران در حال حاضر با احتمال 54 درصد کاهش نرخ تا سپتامبر قیمت گذاری می کنند.

شمش به عنوان محافظ تورم شناخته می شود، اما نرخ های بالاتر هزینه فرصت نگهداری طلای بدون بازده را افزایش می دهد.

بر اساس گزارش رویترز، در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با 0.1 درصد کاهش به 30.36 دلار رسید، پلاتین 0.3 درصد افزایش یافت و به 1041 دلار و 20 سنت رسید و پالادیوم بدون تغییر به 912.73 دلار رسید.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازار طلا آرام شد" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازار طلا آرام شد"، کلیک کنید.