بازار خودرو به کما رفت/ قیمت جدید سمند، کوییک، دنا، تارا و شاهین

بازار خودرو به کما رفت/ قیمت جدید سمند، کوییک، دنا، تارا و شاهین

به گزارش خبرگزاری ری رایت، قیمت خودرو امروز، سه شنبه 15خرداد 1403، در تمامی محصولات ثابت مانده است. حفظ تعادل در بازار به دلیل تعطیلی بوده و بازار با تلاطم خاصی مواجه نشده است.

نرخ دلار به عنوان مهم ترین محرک بازار خودرو، تاثیر خود را بر این بازار نمایان نکرد. طوری که همچنان بازار بدون تغییر گزارش می شود.

بازار خودروهای داخلی در صبح امروز ثابت باقی مانده اند.

سورن پلاس (فول) و دنا پلاس (بورسی) هر دو از محصولات شرکت ایران خودرو، در این دور روز هیچ تغییری نسبت به گذشته نداشته اند. و هر کدام به ترتیب به قیمت 719 میلیون تومان و 806 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند.

رانا پلاس و تارا اتوماتیک V4 از دسته دیگر محصولات این شرکت، بدون هیچ تغییری به قیمت 616 میلیون تومان و یک میلیارد و 41 میلیون تومان معامله می شوند.

کوییک اتوماتیک و شاهین G (سانروف) از محصولات شرکت سایپا، هر کدام به بهای 540 میلیون تومان و 718 میلیون تومان بدون تغییر گزارش شوند.

و سایرین محصولات داخلی نیز در صبح امروز هیچ تغییر قیمتی نداشته و با حفظ تعادل به کار خود ادامه دادند.

قیمت خودروهای مونتاژی

قیمت خودروهای مونتاژی مانند محصولات داخلی در ثبات کامل به سر می برند.

X22 پرو دستی و X33 کراس (اتوماتیک) در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز هیچ تغییر قیمتی تجربه نکرده اند و هر کدام به ترتیب با قیمت 959 میلیون تومان و یک میلیارد و 200 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می شوند.

آریزو 6 پرو و تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، مانند سایرین تغییری را تجربه نکرده اند. و هر کدام با قیمت یک میلیارد و 585 میلیون تومان و سه میلیارد و 10 میلیون تومان به فروش می رسند.

جک S5 و کی ام سی K7 در شمار برتر محصولات کرمان موتور، با حفظ ثبات نسبت به روزهای گذشته به قیمت یک میلیارد و 640 میلیون تومان و یک میلیارد و 810 میلیون تومان خرید و فروش می شوند

دیگنیتی پرستیژ از محصولات جذاب مونتاژی شرکت بهمن موتور، بدون تغییر باقی مانده است که به نرخ دو میلیارد و170 میلیون تومان قیمت گذاری شد.

223225

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازار خودرو به کما رفت/ قیمت جدید سمند، کوییک، دنا، تارا و شاهین" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازار خودرو به کما رفت/ قیمت جدید سمند، کوییک، دنا، تارا و شاهین"، کلیک کنید.