اولین تصویر از عمو قناد پس از جراحی در بیمارستان/ عکس

به گزارش خبرگزاری ری رایت، «مجید قناد» مجری پیشکسوت و خاطره ساز تلویزیون، پس از جراحی اخیر، در بخش مراقبت های ویژه بستری است؛ پسر مجید قناد، ضمن تایید خبر تصادف این مجری پیشکسوت گفت: پدرم در بخش آی سی یوی بیمارستان بستری است و فردا به بخش عمومی منتقل می شود.

«سپهر قناد» فرزند «مجید قناد» مجری، کارگردان و بازیگر تیاتر و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی پدرش عنوان کرد: متاسفانه خبری در فضای مجازی مبنی بر این که حال عمومی پدرم خوب نیست و به دلیل ضربه مغزی ناشی از تصادف تحت جراحی قرار گرفته است، منتشر شده که درست نیست و حال پدرم کاملاً خوب است.

فرزند عمو قناد در توضیح اتفاقی که برای «مجید قناد» افتاده است، توضیح داد: پدرم 40 روز قبل، تصادف کرده بود که مشکل خاصی هم برایش پیش نیامد؛ تا اینکه چند روز قبل به دلیل لخته خونی که در سرش به وجود آمده بود و ممکن است به دلیل تصادف چند وقت قبل هم باشد، به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

پزشک مجید قناد نوشت: «چهل سال قبل وقتی 10 سالم بود و مسابقه «از مدرسه تا مدرسه» را می دیدم، حتی نمی توانستم تصور کنم با آقای قناد اینطوری روبه رو بشوم. خوشبختانه جراحی خوبی انجام شد و الان مشکلی ندارند.»

اولین تصویر از عمو قناد پس از جراحی در بیمارستان/ عکس

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اولین تصویر از عمو قناد پس از جراحی در بیمارستان/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اولین تصویر از عمو قناد پس از جراحی در بیمارستان/ عکس"، کلیک کنید.