انتصاب «علی باقری کنی» به سمت سرپرست وزارت خارجه

انتصاب «علی باقری کنی» به سمت سرپرست وزارت خارجه

به گزارش ری رایت، متن پیام سرپرست ریاست جمهوری به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر علی باقری کنی
با توجه به عروج شهادت گونه وزیر عزیز و مجاهد امور خارجه جناب آقای دکتر حسین امیرعبداللهیان؛ به استناد اصول (131) و (135) قانون اساسی، به موجب این حکم جناب عالی را به عنوان «سرپرست وزارت امور خارجه» منصوب می نمایم.

تداوم فعالیت های وزارت امور خارجه به ویژه ایفای دیپلماسی فعالانه در راستای موضوع فلسطین و تقویت محور مقاومت در چارچوب اسناد و اصول ابلاغی مورد انتظار است.

توفیقات روزافزون آن جناب را در انجام شایسته وظایف محوله، تحقق آرمان های نظام اسلامی و به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی از دراه خداوند متعال مسیلت می نمایم.

محمد مخبر
سرپرست ریاست جمهوری

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتصاب «علی باقری کنی» به سمت سرپرست وزارت خارجه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتصاب «علی باقری کنی» به سمت سرپرست وزارت خارجه"، کلیک کنید.