امیر صباحی فرد: صنعت دفاعی کشور به علم روز دنیا مجهز شده است

امیر صباحی فرد: صنعت دفاعی کشور به علم روز دنیا مجهز شده است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: جوانان و صنعتگران دفاعی کشور به علم روز دنیا تجهیز شده اند و انواع سامانه های راداری، پهپادی و… توسط جوانان متخصص ایرانی تولید می شود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در بازدید از سایت های رادار تاکتیکی، مواضع دیده بانی و توپخانه ای نوار مرزی شمال غرب گفت: پدافند هوایی بر اساس توانمندی های بومی و ظرفیت های داخلی خود در یک سطح بسیار خوبی از آمادگی و توان رزمی قرار دارد.

وی در ادامه با بیان اینکه شاکله اصلی پدافند را نیروی انسانی جوان و متخصص تشکیل داده است، افزود: جوانان و صنعتگران دفاعی کشورمان به علم روز دنیا تجهیز شده اند؛ به طوری که تولید و ساخت انبوه سامانه های راداری، پهپادی را توسط جوانان متخصص ایرانی انجام می دهیم.

سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: نیروی پدافند هوایی ارتش همواره در هر عرصه ای که وارد شده، موثر و تعیین کننده بوده است و با اقتدار ماموریت های محوله را انجام می دهد.

وی با بیان اینکه ما امروز از نظر توان نظامی نسبت به ابتدای انقلاب در جایگاه بسیار بالایی قرار داریم، گفت: قدرت و توانایی امروزمان را مدیون ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان دوران دفاع مقدس هستیم و وظیفه ما نیز این است که بتوانیم دستاورد های نظام اسلامی ایران را حفظ کرده و رشد دهیم.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش در ادامه با بیان اینکه برابر فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) کلید رفع مشکلات کشور، برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم است، اظهار کرد: انتخابات یک فرصت بسیار عالی و ارزشمند برای کشور و حضور حداکثری در انتخابات یک تکلیف و ادای دین به شهدا است.

سرتیپ صباحی فرد با بیان اینکه در سه سال گذشته توجه ویژه ای به وضعیت رفاهی، نوسازی و خوشایند سازی محیط خدمتی کارکنان داشته ایم، تصریح کرد: برابر منویّات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و پشتیبانی و حمایت فرمانده کل ارتش، این نیرو در حوزه های رفاهی، عمرانی و خوشایند سازی محیط خدمتی گام های بلندی را برداشته است و تلاش می کند تا منویّات مقام معظم رهبری کاملاً در مجموعه نیروی پدافند هوایی ارتش تحقق پیدا کند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امیر صباحی فرد: صنعت دفاعی کشور به علم روز دنیا مجهز شده است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امیر صباحی فرد: صنعت دفاعی کشور به علم روز دنیا مجهز شده است"، کلیک کنید.