اقساط وام ۸۰۰ میلیونی مسکن مشخص شد/ اعلام جزییات

اقساط وام ۸۰۰ میلیونی مسکن مشخص شد/ اعلام جزییات

به گزارش خبرگزاری ری رایت، هادی عباسی، معاون وزیر راه و شهرسازی درباره عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم اظهار کرد: بر اساس ابلاغ مصوبات جلسه هجدهم شورای عالی مسکن، بحث وام ۸۰۰ میلیون تومانی توسط آقای مخبر به بانک مرکزی ابلاغ شده است. این تسهیلات به صورت پلکانی است که در دو سال اول مبلغ اقساط پنج میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خواهد بود.

وی افزود: بانکها موظفند ۲۰ درصد سهم پرداخت خود را در بخش مسکن انجام دهند در غیر این صورت مشمول جریمه مالیاتی می شوند. البته می توانیم زمانی را برای بانک‌ها در نظر بگیریم اگر در این فرجه تمکین نکنند جریمه اعمال می شود.

مشروح اظهارات هادی عباسی را (اینجا) بخوانید.

۲۲۳۲۲۵

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اقساط وام ۸۰۰ میلیونی مسکن مشخص شد/ اعلام جزییات" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اقساط وام ۸۰۰ میلیونی مسکن مشخص شد/ اعلام جزییات"، کلیک کنید.