افشای اتهامات اخلاقی جدید علیه «کوین اسپیسی»

افشای اتهامات اخلاقی جدید علیه «کوین اسپیسی»

به گزارش خبرگزاری ری رایت، یکی از تهیه کنندگان مستند جدید درباره «کوین اسپیسی» که حاوی ادعاهای تازه ای مبنی برسوء رفتار این بازیگر با مردان داشته است، می گوید این مستند طبق برنامه ریزی امروز دوشنبه (6 می، 17 اردیبهشت) و علی رغم تکذیب های علنی این بازیگر پخش می شود.

«دوروتی برن» رییس سابق اخبار و امور جاری در کانال تلویزیونی چهار بریتانیا می گوید امیدوار است این مستند دو قسمتی با عنوان «اسپیسی بدون نقاب» بحث گسترده تری را در مورد استانداردهای رفتار در موقعیت های کاری مطرح کند.

به گزارش گاردین، سازندگان این مستند می گویند که ادعاهای چند مرد در رابطه با رویدادهایی مربوط به سال های 1976 و 2013 میلادی را نشان خواهند داد.

در ابتدا «آنتونی رپ» در سال 2017 ادعا کرد که اسپیسی که نام اصلی او «کوین اسپیسی فاولر» است، در یک ملاقات در یک مهمانی منهتن در سال 1986، زمانی که او 14 ساله و اسپیسی 26 یا 27 ساله بود به او نزدیک شده است و خواهان دریافت غرامت 40 میلیون دلاری شده بود.

دادگاه نیویورک در نهایت اعلام کرد «آنتونی رپ» نتوانسته ادعای خود درباره تعرض جنسی از سوی «کوین اسپیسی» را ثابت کند و در نتیجه اسپیسی از اتهام وارد شده تبریه شد.

سال گذشته نیز دادگاهی در لندن که مسیولیت رسیدگی به اتهامات جنسی مطرح شده از سوی چهار مرد علیه «کوین اسپیسی» را بر عهده داشت، در نهایت رای نهایی خود را مبنی بر تبریه این بازیگر اعلام کرد.

«اسپیسی» بیشتر برای ایفای نقش در فیلم های سینمایی چون «هفت»، «محرمانه لس آنجلس» و «زیبای آمریکایی» شهرت دارد. این بازیگر از سال 2011 در سریال «خانه پوشالی» در نقش «فرانک آندروود» ظاهر شد و تا سال 2018 به بازی در این سریال ادامه داد تا این که ساخت این مجموعه به دلیل اتهامات اخلاقی علیه او متوقف شد.

پس از اتهامات مطرح شده علیه اسپیسی، حرفه این بازیگر برنده دو جایزه اسکار ویران شده است و پس از کنار گذاشته شدن از سریال «خانه پوشالی»، نقش «جی پل گتی» سرمایه دار نفتی در فیلم «تمام پول دنیا» اثر «ریدلی اسکات» نیز از او گرفته شد و «کریستوفر پلامر» جایگزین او شد.

کمپانی نتفلیکس نیز فیلم زندگی نامه «گور ویدال» رمان نویس و نمایشنامه نویس آمریکایی با بازی «کوین اسپیسی» را بایگانی کرده و او همچنین از بازی در نقش چنگیزخان در فیلم «1242: دروازه ای به بهشت» کنار گذاشته شد.

اسپیسی 64 ساله که 11 سال مدیریت تیاتر اولدویک لندن را بر عهده داشته و به عنوان یک بازیگر برنده اسکار چهره ای شاخص در عرصه سینما و تلویزیون محسوب می شود، در رابطه با اتهامات مطرح شده می گوید: «من مسیولیت کامل رفتار و اعمال گذشته ام را می پذیرم، اما نمی توانم مسیولیت یا عذرخواهی از کسی که درباره من مطالبی ساخته یا داستان های اغراق آمیزی درباره من ساخته است، بپذیرم و نخواهم کرد».

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشای اتهامات اخلاقی جدید علیه «کوین اسپیسی»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشای اتهامات اخلاقی جدید علیه «کوین اسپیسی»"، کلیک کنید.