افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس از امروز

افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس از امروز

آفتاب نیوز :

از امروز یک اردیبهشت 1403، بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر تهران و با تایید فرمانداری، 28 درصد قیمت بلیت مترو، 26 درصد نرخ بلیت اتوبوس و 45 درصد کرایه تاکسی افزایش می یابد.

شورای شهر تهران هر ساله نرخ کرایه حمل ونقل عمومی را بر اساس نرخ تورم و بررسی شرایط افزایش می دهد. در سال جاری حقوق کارگران حدود 35 درصد رشد کرد و شورا هم «نرخ بلیت تک سفره مترو را از 3300 تومان به 4300 تومان رساند» و نرخ خطوط حومه برای «پرند و هشتگرد نیز افزایش 30 درصدی یافت.» همچنین نرخ کرایه اتوبوس تندرو 21 درصد و اتوبوس عادی 30 درصد نسبت به سال 1402 افزایش یافت.

کرایه تاکسی رشد قابل توجهی یافت (45 درصد) و به گفته مدیران شهری در این زمینه دو متغییر شیب معابر و ضریب اوج ترافیک در نظر گرفته شده است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس از امروز" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افزایش نرخ کرایه تاکسی، مترو و اتوبوس از امروز"، کلیک کنید.