اعلام نتایج بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هیات بدوی مجوز

اعلام نتایج بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هیات بدوی مجوز

نتایج بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هیات بدوی مجوز پس از برگزاری جلسه هیات استیناف مجوز باشگاهی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری ری رایت، جلسه هییت استیناف مجوز باشگاهی برگزار شد و اعضا به بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هییت بدوی مجوز پرداختند.

در این جلسه درخواست استیناف چهار باشگاه نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان، ملوان و مس رفسنجان مورد بررسی قرار گرفت. با بررسی مجدد اسناد بارگذاری شده بخشی از درخواست باشگاه نساجی مبنی بر پذیرش مستندات این باشگاه برای دو معیار پرسنلی مدیر رسانه و تیم بانوان مورد پذیرش قرار گرفت، اما اعتراضات این باشگاه به سایر معیار ها رد شد. این باشگاه همچنان حایز شرایط برای دریافت مجوز ACLE تشخیص داده نشد و مجوز ملی این باشگاه تایید شد.

با توجه به نقایص عمده در معیار های کلیدی، درخواست سایر باشگاه های فوق برای دریافت مجوز ملی مورد پذیرش قرار نگرفت. آرا این هییت روز 10 خرداد به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد شد.

این نشست با حضور مصطفی زارعی، مدیر مجوز باشگاهی، احمد محمدی، رییس و عضو حقوقی هییت، کاظم زارعی، عضو مالی هییت، سید جعفر هاشمی عضو هییت بدوی و مایده جعفری، کارشناس مجوز باشگاهی در سالن جلسات مرکز ملی فوتبال برگزار شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعلام نتایج بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هیات بدوی مجوز" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعلام نتایج بررسی اعتراضات چهار باشگاه به آرا هیات بدوی مجوز"، کلیک کنید.