اشد مجازات را برای خاطیان در نظر می گیریم/ بداخلاقی ها زیاد شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

اشد مجازات را برای خاطیان در نظر می گیریم/ بداخلاقی ها زیاد شد - خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان

محسن ترابی رییس سازمان لیگ والیبال در گفت وگو با خبرنگار ری رایت، درباره درگیری بین دو تیم چادرملو و ایفاسرام اردکان و تصمیم گیری در مورد این دو تیم گفت: متاسفانه بداخلاقی بعضی از بازیکنان و عدم کنترل خودشان باعث شد بین این دو تیم درگیری به وجود بیاید. امروز هم اعضای هر دو تیم به جلسه کمیته انضباطی احضار شدند و اشد مجازات را در مورد خاطیان خواهیم گرفت.

وی گفت: بر اساس گزارش ناظر بازی عوامل هر دو تیم به جلسه کمیته انضباطی احضار شدند. متاسفانه بازیکنان چادرملو بیشتر مرتکب خطا شدند اما مسوولان تیم ایفاسرام هم دعوت شدند تا توضیحات آن ها را بشنویم.

رییس سازمان لیگ والیبال تاکید کرد: متاسفانه بداخلاقی ها زیاد شده و همه باید شرایط را کنترل کنیم تا دیگر شاهد این مسایل نباشیم. زمین مسابقه برای بازیکنان والیبال حکم محل کار را دارد و باید نظم و انضباط را در ابتدا باید خودشان رعایت کنند که متاسفانه از سوی برخی بازیکنان به خاطر فشارهایی که روی آن هاست، رفتارهایی این چنینی انجام می دهند.

وی در واکنش به برخی انتقادها مبنی بر اینکه کمیته انضباطی مماشات می کند و قاطعانه تصمیم نمی گیرد، عنوان کرد: توضیحات هر دو تیم را در جلسه کمیته انضباطی می شنویم و بعد از آن تصمیم می گیریم. ما هم امیدواریم کمیته انضباطی مماشات نکند و قاطعانه تصمیم بگیرد ما هم به آن ها کمک خواهیم کرد.

ترابی در واکنش به برخی انتقادها مبنی بر برگزاری پلی آف به میزبانی تهران خاطرنشان کرد: ما براساس یک سیاست مسابقات پلی آف را در تهران برگزار می کنیم، با توجه به اینکه ما میزبان باشگاه های آسیا هستیم و دوم اردیبهشت ماه سال آینده این مسابقات در ایران برگزار خواهد شد، ما اگر میزبان می شدیم مشکل تغییر برنامه نداشتیم. تیمی که عنوان قهرمانی را به دست می آورد می توانست در جام باشگاه های آسیا حضور پیدا کند اما با توجه به اینکه هنوز کنفدراسیون آسیا میزبان را تعیین نکرده است و زمان نداشتیم.

رییس سازمان لیگ والیبال گفت: از آن طرف انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو است و تیم قهرمان فرصتی برای اعزام و تهیه ویزا و بلیط نداشت به همین خاطر ما مجبور شدیم برنامه را تغییر دهیم. این تغییر برنامه را به باشگاه ها اعلام کردیم و به صورت مکتوب به ما نامه زدند و با یکی از روش های برگزاری مسابقات موافق کردند. بعد از آن با توجه به تغییر زمان از آن جایی که هیچیک از شهرستان ها شرایط میزبانی نداشتند، قرار شد مسابقات در تهران برگزار شود. ما اصلاً قصد توهین یا جسارت به تیمی را نداشتیم و به خاطر شرایط این تصمیم را گرفتیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اشد مجازات را برای خاطیان در نظر می گیریم/ بداخلاقی ها زیاد شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اشد مجازات را برای خاطیان در نظر می گیریم/ بداخلاقی ها زیاد شد – خبرگزاری ری رایت | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.