ارایه خدمات درمانی به بیش از 2800 نفر از عزاداران مراجعه کننده به پایگاه ها و مراکز درمانی هلال

ارایه خدمات درمانی به بیش از 2800 نفر از عزاداران مراجعه کننده به پایگاه ها و مراکز درمانی هلال

مسیول ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر از ارایه خدمات به بیش از 2800 نفر خبر داد.

به گزارش ری رایت، اوحدی مسیول ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت در کشور گفت: تا ساعت 14 امروز،  2839 نفر از عزاداران شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در استان های آذربایجان شرقی، قم، تهران، زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی با مراجعه به مراکز، پایگاه ها، اتوبوس آمبولانس ها و تیم های امدادی و درمانی هلال احمر از خدمات درمانی و درمان سرپایی این جمعیت بهره مند شده اند.

وی ادامه داد: 1100 نیروی عملیاتی هلال احمر، شامل 193 تیم امدادی، در 7 استان در حال ارایه خدمات امدادی و درمانی به مردم حاضر در مراسم تشییع پیکر شهدا هستند و تا این لحظه 85 نفر برای دریافت خدمات درمان تکمیلی با تلاش امدادگران به مراکز درمانی ثابت و سیار منتقل شده اند.

اوحدی افزود: 2 بالگرد هلال احمر در مشهد و 2 بالگرد در خراسان جنوبی برای امدادرسانی احتمالی در حالت آماده باش هستند.

وی گفت: 3 دستگاه اتوبوس آمبولانس، 20 دستگاه موتورلانس با تمامی امکانات به همراه حدود 80 خودروی امدادی جمعیت در مشهد در حال حاضر فعال هستند. 12 تیم امدادی متخصص در حوزه آوار نیز با آتش نشانی مشهد همکاری دارند.

گفتنی است، ستاد مرکزی عملیات تشییع پیکر شهدای خدمت با حضور هلال احمر، اورژانس، نیروی انتظامی و … تشکیل شده که مسیولیت کمیته امدادونجات به عهده هلال احمر است.

افزایش امدادرسانی در مراسم تشییع

اوحدی، مسیول ستاد ملی شرایط اضطراری جمعیت هلال احمر در مراسم تشییع شهدای خدمت در کشور گفت: تا ساعت 15 امروز،  2975 نفر از عزاداران شرکت کننده در مراسم تشییع پیکر شهدای خدمت در استان های آذربایجان شرقی، قم، تهران، زنجان، اصفهان، خراسان جنوبی و خراسان رضوی با مراجعه به مراکز، پایگاه ها، اتوبوس آمبولانس ها و تیم های امدادی و درمانی هلال احمر از خدمات درمانی و درمان سرپایی این جمعیت بهره مند شده اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ وی ادامه داد: 96 نفر به مراکز درمانی سیار و ثابت اعزام، 545 نفر در محل درمان شدند و 2334 نفر نیز از خدمات سلامت محور برخوردار شدند.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ارایه خدمات درمانی به بیش از 2800 نفر از عزاداران مراجعه کننده به پایگاه ها و مراکز درمانی هلال" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ارایه خدمات درمانی به بیش از 2800 نفر از عزاداران مراجعه کننده به پایگاه ها و مراکز درمانی هلال"، کلیک کنید.