ادارات این استان فردا تعطیل شد

ادارات این استان فردا تعطیل شد

به گزارش ری رایت، استاندار خراسان رضوی طی پیامی از مردم شریف استان برای بهره گیری از فیض حضور شهدا و شرکت در مراسم تشییع سیدالشهدای خدمت دعوت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی پیام یعقوبعلی نظری به این شرح است:

مِّنَ ٱلۡمُوۡمِنِینَ رِجَالٞ صَدَقُواْ مَا عَٰهَدُواْ ٱللَّهَ عَلَیۡهِ

مردم شریف و ولایتمدار خراسان رضوی، ایران اسلامی داغدار از دست دادن فرزند برومند و فداکاری است که برخاسته از این دیار عزیز است. فقدان شهید جمهور، آیت الله رییسی عزیز و شهدای دیگری که برخاسته از متن و دل ملت بودند این روزها اندوهی بزرگ را بر دل مردم گذاشته است.

خراسان رضوی فردا، اندوه جانکاه خود را تبدیل به فریاد خواهد کرد و در تشییع پیکر پاک شهیدان خدمت به سوی مرقد مطهر حضرت رضا ثامن الحجج علیه آلاف التحیه والثنا، بصیرت و آگاهی انقلابی خویش را در مقابل چشمان جهانیان به نمایش خواهد گذاشت.

به همین منظور و برای بهره گیری آحاد مردم عزیز از فیض حضور شهدا، پنجشنبه سوم خرداد کلیه سازمان ها و دستگاه های اجرایی خراسان رضوی تعطیل خواهند بود و صرفاً دستگاه های امدادی، خدماتی و مجموعه های خدمت رسان به شرکت کنندگان در مراسم، به انجام وظایف خود ادامه خواهند داد.

امیدواریم استقبال مردم خراسان رضوی از خادم الرضا(ع) و شهدای خدمت بتواند قدرشناسی مناسبی از خدمات آنان باشد.

47236

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ادارات این استان فردا تعطیل شد" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ادارات این استان فردا تعطیل شد"، کلیک کنید.