اخراج غیرمنتظره شهاب زاهدی در ژاپن!

اخراج غیرمنتظره شهاب زاهدی در ژاپن!

آفتاب نیوز :

شهاب زاهدی پس از اینکه در جریان پیروزی آویسپا فوکوکا مقابل کیوتو سانگا نمایش درخشانی داشت و توانست پاس گل بدهد، در دیدار اخیرشان به شکل غیرمنتظره ای در ترکیب اولیه برابر ویسل کوبه صدرنشین قرار نگرفت و به عنوان بازیکن جانشین به زمین آمد که نتوانست از باخت تیمش جلوگیری کند، ولی او امروز با انگیزه زیادی در جدال با سرزو اوساکا به میدان رفت که اتفاق تلخی را تجربه کرد.

تیم فوتبال آویسپا فوکوکا در حالی که دوباره شهاب زاهدی را در ترکیب اولیه و خط حمله داشت، از ساعت 10:30 امروز (به وقت ایران) در استادیوم بست دنکی مقابل سرزو اوساکا رده هشتمی قرار گرفت تا یکی از مسابقات هفته پانزدهم جِی لیگ ژاپن را برگزار کند.

یاران زاهدی به دنبال جبران شکست هفته گذشته مقابل ویسل کوبه در بازی امروز بودند و می خواستند با عبور از سد سرزو اوساکا از رده دهم جدول جی لیگ بالاتر بروند و به رتبه های هفتم یا ششم برسند، اما در نیمه اول دو گل دریافت کردند و با شکست به رختکن رفتند.

شهاب زاهدی که پیش از این مسابقه در 11 بازی جی لیگ ژاپن 6 گل زده و دو پاس گل داده بود، سعی داشت تیمش را از شکست نجات بدهد و تجربه گلزنی مقابل سرزو اوساکا را به دست بیاورد، اما اتفاق متفاوتی برای او رخ داد.

مهاجم ایرانی آویسپا فوکوکا که در بازی های گذشته فقط یک کارت زرد در هفته هشتم جی لیگ ژاپن مقابل هیروشیما دریافت کرده بود، امروز دو بار اخطار گرفت تا نتواند در زمین بماند و شکست تیمش را جبران کند.

شهاب زاهدی که در دقیقه 31 بازی امروز مقابل سرزو اوساکا یک اخطار گرفته بود، در دقیقه 61 هم دومین کارت زرد را دریافت کرد و از زمین اخراج شد تا تیمش هم شرایط سختی برای جبران شکست دو گله داشته باشد.

مهاجم ایرانی آویسپا فوکوکا با دریافت کارت قرمز در این دیدار، مسابقه هفته آینده جی لیگ ژاپن مقابل آلبیرکس نیگاتا را هم از دست داد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اخراج غیرمنتظره شهاب زاهدی در ژاپن!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اخراج غیرمنتظره شهاب زاهدی در ژاپن!"، کلیک کنید.