اجرای سندچشم انداز توسعه متوسطه آموزش و پرورش دربوشهر

اجرای سندچشم انداز توسعه متوسطه آموزش و پرورش دربوشهر

ری رایت/بوشهر مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: سندچشم انداز توسعه متوسطه در استان بوشهربه عنوان تنها استان از بین 32 استان کشوراست که در مدت 5 سال اجرا می شود.

 علی موحدی روز یکشنبه از افزایش 250 درصدی درآمدهای اختصاصی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر درسال گذشته خبرداد.

وی با بیان اینکه از سال 87 تاکنون ناوگان خودرویی آموزش و پرورش استان نوسازی نشده و مشکلات جدی داشت افزود: در یک اقدام بی سابقه در طول تاریخ آموزش و پرورش در استان تعداد 50 دستگاه خودرو با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد از محل فروش خودروهای فرسوده خریداری شد که که در کشور به عنوان الگو و نمونه معرفی شد.

موحدی با اشاره به ایجاد50 چمن مصنوعی و 30 کلاس تربیت بدنی در یک سال گذشته در استان اضافه کرد: در این راستا 288 هزار میلیارد تجهیزات آموزشی از محل تملک دارایی نفت و گاز تامین و به مدارس استان داده شده است.

وی افتتاح هنرستان انقلاب اسلامی در منطقه بهمنی بوشهر خبر داد و بیان کرد: در این هفته عملیات اجرایی ساخت مدرسه ویژه دانش آموزان متوسطه اول منطقه کم برخوردار تنگک بوشهر آغاز می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر نواختن زنگ سپاس معلم در مدارس استان را از دیگر برنامه ها اعلام و خاطرنشان کرد: غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا در نقاط مختلف استان و در گلزار بهشت صادق بوشهر با مشارکت فرهنگیان و رییس سازمان بسیج فرهنگیان از دیگر برنامه هاست.

موحدی، تقدیر و تجلیل از فرهنگیان و معلمان نمونه و مربیان پرورشی و تربیتی را از دیگر برنامه ها دانست و گفت: یکی از برنامه های مهم در هفته بزرگداشت مقام معلم توجه به مطالبات فرهنگیان در نشست تخصصی است.

موحدی با اشاره به انجام تعمیرات فضاهای آموزشی به ارزش 191 میلیارد ریال در 2 سال گذشته گفت: اجرای طرح های روستا مرکزی و تجهیز مدارس 4 شهرستان جنوبی استان بوشهر از طریق اعتبارات عوارض آلایندگی و کمک های شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه انرژی پارس به ارزش افزون بر 400 میلیارد ریال از دیگر برنامه ها در دو سال قبل بوده است.

وی مولدسازی املاک آموزشی و تجاری آموزش و پرورش استان از طریق اجاره و فروش را از دیگر برنامه ها اعلام و خاطرنشان کرد: در دو سال قبل 46 فضای آموزشی با اعتبار حدود 500 میلیارد تومان افتتاح و عملیات ساخت 55 مدرسه با 600 میلیارد تومان در استان آغاز شد.

پایان خبر ری رایت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اجرای سندچشم انداز توسعه متوسطه آموزش و پرورش دربوشهر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اجرای سندچشم انداز توسعه متوسطه آموزش و پرورش دربوشهر"، کلیک کنید.